با کلیک بر روی 1+ جیب نت را در گوگل محبوب کنید

تولید یک سوپراسپرت ایتالیایی ناشناخته

سوپر اسپرتی ایتالیایی و تولیدمحدود با حداکثر سرعت ۳۹۰ کیلومتر در سرعت است که به‌تازگی در تورین ایتالیا به نمایش درآمده است. از این ابرخودرو که حاصل طراحی جولیانو بیاسیو از استودیو طراحی “Centro Stile di Torino Design” است تنها ۳۰ نمونه تولید می‌گردد.

ATS Wild Twelve
این ابر خودرو که هفته گذشته در تورین و در مرکز استودیو طراحی تورینو رونمایی شد نام جالبی را با خود یک می‌کشد. دوازده وحشی یا Wild Twelve خودروی عجیب‌الخلقه‌ای است که قرار است در تأسیسات شرکت بوگاتی در کامپاگلیانو ایتالیا تولید و به خریداران تحویل داده شود.

ATS Wild Twelve
کارشناسان اذعان کرده‌اند که دوازده وحشی نام شیرینی است که برای این مدل برگزیده شده، ابرخودرویی که می‌خواهد در راه حریفان را به چالش دعوت کند و صدای دیوانه کننده‌ای دارد. این ابرخودرو که از موتوری ۳٫۸ لیتری و دوازده سیلندر با دو توربو شارژر و دو موتور برقی بهره می‌برد چیزی در حدود ۸۴۸ اسب بخار قدرت و ۶۷۸ پاوند تورک تولید می‌کند. این خودرو ۱۴۵۰ کیلوگرم وزن دارد و به یک گیربکس ۹ سرعته متصل است که قدرت خود را به چرخ‌های عقب می‌رساند.

ATS Wild Twelve

ATS Wild Twelve
به گفته استودیو طراحی تورین که سازنده این خودرو است، شتاب صفر تا صد آن ۲٫۶ ثانیه است و این ابرخودرو می‌تواند این سرعت را تا ۳۹۰ کیلومتر بر ساعت هم افزایش دهد. از این مدل فوق‌العاده تنها ۳۰ نمونه تولید می‌گردد. همان‌طور که در تصویر مشخص است یکی از خریداران سی‌گانه این ابرخودرو پیرو جاکومتی طراح بزرگ برند ورساچه است که در کنار اتومبیل Wild Twelve عکس یادگاری گرفته است.

سوپر اسپرتی ایتالیایی و تولیدمحدود با حداکثر سرعت 390 کیلومتر در سرعت است که به‌تازگی در تورین ایتالیا به نمایش درآمده است. از این ابرخودرو که حاصل طراحی جولیانو بیاسیو از استودیو طراحی “Centro Stile di Torino Design” است تنها 30 نمونه تولید می‌گردد. این ابر خودرو که هفته گذشته در تورین و در مرکز استودیو طراحی تورینو رونمایی شد نام جالبی را با خود یک می‌کشد. دوازده وحشی یا Wild Twelve خودروی عجیب‌الخلقه‌ای است که قرار است در تأسیسات شرکت بوگاتی در کامپاگلیانو ایتالیا تولید و به خریداران تحویل داده شود. کارشناسان اذعان کرده‌اند که دوازده وحشی نام شیرینی…

بازبینی عمومی

امتیاز کاربران: اولین ارسال کننده باشید!
0

پاسخی بنویسید