با کلیک بر روی 1+ جیب نت را در گوگل محبوب کنید

ساخت مقاله تبلیغاتی

با سلام خدمت دوستان و کاربران عزیز سایت و وبلاگ جیب نت
با توجه به نیاز روزمره ی دنیای امروز به معرفی مشاغل و تبلیغات محصولات و افزایش چشم گیر تبلیغات اینترنتی، نیاز به تبلیغات موثر برای دیده شدن و شناخته شدن در دنیای امروز بسیار حس می گردد چرا که اگر شما بخواهید برند خود را معرفی کنید برای اینکه بتوانید جایگاهی در میان بزرگان برای کسب و کار باز کنید ، این امر به سادگی میسر نخواهد شد و نیاز به تبلیغات هوشمندانه دارید تبلیغاتی که شما را از دیگران متمایز کند، لذا بر آن شدیم تا در وبلاگ جیب نت امکانی را فراهم کنیم که صاحبان کسب و کار و تولید کنندگان و فروشندگان محصولات، بتوانند به معرفی دقیق تری از خدمات خود بپردازند.
برای این مهم تصمیم گرفتیم تا در وبلاگ جیب نت بخشی را به معرفی محصولات و خدمات کاربران اختصاص دهیم. برای اینکار و آشنایی با نحوه ی ایجاد یک مقاله جهت معرفی شرکت ، نام تجاری، محصولات فروشی و خدمات و… با ما همراه باشید.
چنانچه صاحب شرکت، کارخانه تولیدی، فروشگاه و… هستید و یا حتی محصول خاصی برای فروش دارید می توانید با ایجاد یک مقاله آنرا به دیگران معرفی کنید. مقاله های تولیدی باید دارای مشخصات زیر باشد:
۱- مقاله های بایستی با برنامه ی WORD از سری برنامه های مایکروسافت آفیس ساخته شوند. (ورژن سال ۲۰۱۳ و ماقبل آن) در صورتی که از برنامه ای دیگری برای ساخت مقاله استفاده میکنید بایستی حتماً مطالب شما قابلیت کپی شدن از روی برنامه ی مورد نظر را داشته باشد مثلاً از فایل PDF غیر قابل کپی شدن نباشد.
۲- مقاله ها باید به تعداد کافی و مناسب با موضوع و محصول یا برند شما دارای عکس باشند.
۳- حداقل مطلب نوشته شده در مقاله بایستی شامل ۱۰ خط مطلب باشد و حداکثر آن نیز از سه صفحه مطلب تجاوز ننماید.
۴- چنانچه صاحب شرکت، کارخانه یا مشاغلی هستید تاریخچه ای از فعالیت های خود را نیز در مطلب ذکر کنید.
۵- چنانچه محصولی برای فروش دارید بایستی فواید استفاده از آن را در مقاله ذکر کنید. و اگر نحوه ی استفاده از آن نیاز به آموزش خاصی دارد در مقاله به آن اشاره نمایید.
۶- مقالات بایستی از نظر ویرایشی مناسب باشد و به زبان فارسی نگارش گردد.
۷- از قرار دادن لینک های زیاد و متعدد در مقاله جدداً خوردداری نمایید.
۸- پس از اتمام ساخت مقاله مورد نظر آنرا به ادرس ایمیل سایت به نشانی jibnet.home@gmail.com ارسال نمایید و با ارسال پیامک به شماره ۰۹۳۳۱۶۷۷۰۶۳ اطلاع رسانی بفرمایید. به همراه ایمیل حتماً نام و نام خانوادگی و اینکه مقاله شما در مورد کدام آگهی می باشد را با ذکر شماره آگهیتان یا لینک اگهی شما در سایت جیب نت ارسال نمایید. مقالات شما پس از بررسی توسط مدیریت وبلاگ در صورتی که مشکلی نداشته باشد تایید شده و در وبلاگ قرار خواهد گرفت و در صورتی که نیاز به تغییر و اصلاح داشته باشد به از طریق ایمیل ارسالی به شما ارجاع داده می شود که آنرا اصلاح نمایید و پس از رفع عیب مجدداً آنرا ارسال نمایید.
۹- لینک اگهی شما در پایان مقاله ی شما برای دسترسی آسانتر کاربران به آگهی شما قرار داده خواهد شد.
۱۰- مسئولیت کامل صحت مطالب درج شده در مقاله با صاحب آگهی می باشد.
۱۱- مطالب و عکس های موجود در مقاله بایستی مطابق بر قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد و مقالاتی که شامل مطالب نامناسب باشد تایید نخواهد شد.
فواید ایجاد مقاله در تبلیغات:
ایجاد یک مقاله در وبلاگ جیب نت علاوه بر اینکه کاربران وبلاگ جیب نت را با محصول یا خدمات شما اشنا خواهد کرد بلکه با ایجاد اطلاعات دقیق در بستری مناسب کاربران را به سوی اگهی درج شده شما در سایت جیب نت سوق خواهد داد و این کار باعث افزایش بازدید آگهی شما خواهد شد. شما با ایجاد یک مقاله مناسب موفق خواهید شد که محصول خود را هرچه کاملتر و بهتر به مخاطبین سایت معرفی نمایید. از طرفی مقاله شما برای همیشه در بایگانی وبلاگ جیب نت خواهد ماند و در هر زمان شانس دیده شدن توسط کاربران دیگر را خواهد داشت.
پس برای شروع یک تبلیغات حرفه ای با شیوه ای جدید و مناسب مقالات خود را پس از ثبت آگهی در سایت بسازید و به کسب و کار خود رونق دهید.

پاسخی بنویسید