با کلیک بر روی 1+ جیب نت را در گوگل محبوب کنید

قتل و عام درختان را متوقف کنیم

 

آیا میدانید برای ساخت هر ۱۰۰۰ کیلوگرم کاغذ ۱۵ اصله درخت تنومند باید قطع شود!

2293

IMG20241330

درختان شش های تنفسی کره ی زمین هستند و نقش بزرگی در پاکسازی هوای محیط زیستمان دارند، این در حالی است که ما سالانه هزاران درخت را برای ساخت کاغذ قطع میکنیم. به نظر شما این فاجعه نیست؟ امروز می خواهیم راجع به یک مشکل بزرگ صحب کنیم که این روزها در شهرها زیاد شاهد آن هستیم. در ادامه ی مطلب با جیب نت همراه باشید:

508609_mapk2CK8

51983_374

حتماً شما هم تراکت پخش کن ها را زیاد دیده اید که تعداد زیادی کاغذ تبلیغاتی را روزانه به دست عابرین می دهند و یا با چسب بر روی در و دیوارهای شهرمان می چسبانند.بسیاری از افراد نیز بدون خواندن محتوای این تراکت ها آنها را مستقیماً در سطل زباله و یا بر روی زمین می اندازند. این مساله جدا از اینکه نمای شهرمان را زشت میکند  و کار مضاعف برای رفتگران عزیز شهرمان درست می کند، باعث قطع تعداد زیادی درخت و نابودی جنگل ها خواهد شد.درختانی که سالها برای رشد و نمو آنها وقت و هزینه صرف شده و نقش بسیار مهمی در تصفیه ی هوای شهرمان دارند. از طرفی با نگاه به روزنامه های کثیر الانتشار می بینیم که صفحات زیادی از آنها، صرف تبلیغات و آگهی های تبلیغاتی می شود که با توجه به تیراژ بالای این روزنامه ها به صورت روزانه مقدار زیادی کاغذ صرف می شود.

1420443606447_3861 IMG_20150423_132504

راستی کمی که فکر کنیم می بینیم که در دنیای امروز و با پیشرفت تکنولوژی می توانیم با طبیعت بسیار مهربان تر باشیم و هر آنکه را به محیط زیست صدمه میزند تحریم کنیم. به جای صرف این همه هزینه ی تبلیغاتی که صرف چاپ تراکت ها و تبلیغات روزنامه ها می شوند، از تبلیغاتی استفاده کنیم که بنای نابودی محیط زیست را نگذارد.

ما با کمی تغییر در نگرش می توانیم از تبلیغات اینترنتی در سایت ها ،تلویزیون و رادیو و حتی جارچی استفاده کنیم. بیایید دست به دست هم دهیم و فرهنگ استفاده ی صحیح از تبلیغات را نهادینه کنیم و به قصد سود بردن های کوچک راضی به نابودی درختان نشویم.

Untitled

در پایان باید بگویم اگر اعتقاد دارید که درختان نیز مثل ما موجوداتی زنده هستند لطفا نسبت به این تفکر خود عمل کنید و تنها شعار روشن فکری ندهید. اگر همه ی ما خودمان را در قبال جهان پیرامونمان مسئول بدانیم. زندگی برایمان بسیار لذت بخش تر خواهد بود.

در پایان قضاوت و تصمیم گیری را به عهده خودتان میگذاریم.

51980_459

یا

tree

برای خواندم مطالب بیشتر در وبلاگ جیب نت اینجا کلیک کنید.

جهت ثبت آگهی تبلیغاتی سایت جیب نت اینجا کلیک کنید.

  آیا میدانید برای ساخت هر 1000 کیلوگرم کاغذ 15 اصله درخت تنومند باید قطع شود! درختان شش های تنفسی کره ی زمین هستند و نقش بزرگی در پاکسازی هوای محیط زیستمان دارند، این در حالی است که ما سالانه هزاران درخت را برای ساخت کاغذ قطع میکنیم. به نظر شما این فاجعه نیست؟ امروز می خواهیم راجع به یک مشکل بزرگ صحب کنیم که این روزها در شهرها زیاد شاهد آن هستیم. در ادامه ی مطلب با جیب نت همراه باشید: حتماً شما هم تراکت پخش کن ها را زیاد دیده اید که تعداد زیادی کاغذ تبلیغاتی را روزانه…

بازبینی عمومی

امتیاز کاربران: اولین ارسال کننده باشید!
0

پاسخی بنویسید