با کلیک بر روی 1+ جیب نت را در گوگل محبوب کنید

معرفی بهترین کارت گرافیک های موجود (بخش دوم بهترین کارت گرافیک برای بازی کردن در رزلوشن ۴K)

در بخش اول بهترین کارت گرافیک موجود را معرفی نمودیم و دلیل انتخاب آنرا نیز توضیح دادیم. در این بخش می خواهیم بهترین کارت گرافیک برای بازی کردن در رزولوشن ۴K را به شما عزیزان معرفی کنیم.

مدل:NVIDIA GEFORCE GTX 980 Ti

بازی با رزولوشن ۴K اینجاست.اون گرونه و تا به حال این امر به صورت کامل قابل اجرا نبوده. ولی حالا شما می تونید اون رو انجام بدین و برای اینکه بتونید اون رو انجام بدین به یک کارت گرافیک جهنمی احتیاج دارین. ما همیشه مدافع کارت گرافیک های تک هسته ای هستیم و آنها را بهترین راه حل برای انجام بازی ها به بهترین شکل میدانیم، چراکه استفاده کردن از دو یا چند کارت گرافیک به صورت SLI و یا CROSSFIRE عموماً دارای مشکلاتی هست که کاربران با اون مواجه می شوند و به این دلیل است که بهترین کارت گرافیک ۴K رو به شما معرفی میکنیم. کارت انویدیا ۹۸۰Ti.

این شعاری هست که شرکت انویدیا درباره ی معرفی این کارت گرافیک داده است.

حال سوال پیش می آید چرا ۹۸۰Ti؟ آیا واقعاً این کارت اینقدر شایسته ی ستایش است که انویدیا از آن به این شکل یاد کرده؟ برای یافتن جواب با ما همراه باشید.

دلیل اینکه ۹۸۰Ti را انتخاب نمودیم این است که این کارت با قیمت حدود ۶۵۰ دلاری خود عملکردی بسیار نزدیک به TITAN X با قیمت ۱۰۰۰ دلار دارد، در حالی که از حافظه ی ۶ گیگ بهر می برد که این مقدار نصف حافظه ی به کار رفته در TITAN X می باشد. بله اشتباه نمی کنید حافظه ی TITAN X مقدار ۱۲ گیگ می باشد!

کارت ۹۸۰Ti در مقایسه با دو کارت ۹۷۰ و ۹۸۰ به صورت SLI نیز عملکرد بسیار خوبی دارد.البته دو عدد کارت گرافیک ۹۸۰ به صورت SLI عملکرد بهتری از ۹۸۰Ti به صورت تک، خواهند داشت و این در حالیست که این کار برای شما ۱۰۰۰ دلار آب می خورد! و همچنین مشکلات خودش را خواهد داشت.استفاده از دو عدد کارت گرافیگ AMD R9 290X به صورت CROSSFIRE نیز عملکرد بهتری در حدود ۵ تا ۲۰ درصد بهتر از ۹۸۰Ti خواهد داشت و از دو عدد کارت گرافیک ۹۸۰ به صورت SLI مقرون به صرفه تر خواهد بود ولی در عوض شما نیازمند یک منبع تغذیه یا همان پاور قوی تری هستید چرا که برق بیشتری نیاز خواهید داشت تا انرژی مورد نیاز آنها را فراهم کنید و در ضمن به دلیل استفاده از دو کارت گرافیک با صدا و نویز بیشتری دست و پنجه نرم خواهید کرد.

البته یک رقیب نزدیک به ۹۸۰Ti وجود دارد که در رزولوشن ۴K خودنمایی میکند و آن AMD R9 Fury X است. این کارت از نظر عملکرد بسیار مشابه با ۹۸۰Ti می باشد. سری Fury X شرکت AMD گام بزرگی از سوی این شرکت در تولید کارت های گرافیکی با صدای نویز کم و مصرف برق کم در مقابل کارت های بی صدا و کم مصرف انویدیا بود.

اما در تستی که صورت گرفت کارت ۹۸۰Ti دو برتری نسبت به رقیب خود داشت.

اول اینکه این کارت دارای قابلیت اورکلاک بیشتری نسبت به رقیب خود بود و در حدود ۵-۱۰ درصد عملکرد قوی تری در اجرای بازی ها از خود نشان داد.

مزیت مهتری که این کارت نسبت به رقیب خود داشت ۲ گیگ حافظه بیشتر بود که اجرای بازی ها را به صورت ۴K برای این کارت گرافیک راحت تر می ساخت.

به همین خاطر است که کارت گرافیک ۹۸۰Ti را بهترین کارت گرافیک کنونی برای اجرای بازی ها به صورت ۴K می دانند.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبلاگ مربوط به سایت جیب نت میباشد
در بخش اول بهترین کارت گرافیک موجود را معرفی نمودیم و دلیل انتخاب آنرا نیز توضیح دادیم. در این بخش می خواهیم بهترین کارت گرافیک برای بازی کردن در رزولوشن 4K را به شما عزیزان معرفی کنیم. مدل:NVIDIA GEFORCE GTX 980 Ti بازی با رزولوشن 4K اینجاست.اون گرونه و تا به حال این امر به صورت کامل قابل اجرا نبوده. ولی حالا شما می تونید اون رو انجام بدین و برای اینکه بتونید اون رو انجام بدین به یک کارت گرافیک جهنمی احتیاج دارین. ما همیشه مدافع کارت گرافیک های تک هسته ای هستیم و آنها را بهترین راه حل…

بازبینی عمومی

امتیاز کاربران: اولین ارسال کننده باشید!
0

پاسخی بنویسید