با کلیک بر روی 1+ جیب نت را در گوگل محبوب کنید

آگهی ویژه و ستاره دار چیست؟

با سلام خدمت جیب نتی های عزیز،امروز قصد داریم شما رو با امکان جدیدی از آگهی تو سایت جیب نت آشنا کنیم که ممکنه تعدادی از شما عزیزان با اون آشنایی نداشته باشین یا اطلاعات کافی در موردش نداشته باشین.همونطور که اطلاع دارین معمولاً کسانی که در دنیای اینترنت در جستجوی چیزی هستند،به اولین صفحه ای که روبروی آنها پس از جستجو نمایان می شود جذب شده و از آن سایت بازدید می کنند به طوری که حدود ۷۰ درصد کاربران اینترنت به صفحه های بعدی برای جستجو نمی روند و کار خود را با همان صفحه ی اول به پایان می رسانند، بنابراین بسیار حائز اهمیت هست که در بهترین جایگاه برای دیده شدن در اینترنت قرار بگیریم، این موضوع تا حدود زیادی در مورد سایت های تبلیغ و آگهی نیز صدق میکند، یعنی در صورتی که کابران وارد یک سایت شوند ابتدا به اصلی ترین صفحه ی آن سایت منتقل خواهند شد و در صورتی که آگهی شما در آن صفحه نمایان باشد امکان بازدید از آن بسیار بالاتر از زمانی است که آگهی شما به صفحه ی ۱۰ منتقل شده باشد. راه حل بهتر دیده شدن آگهی در سایت ها تبلیغاتی های لایت کردن آن آگهی است که این کار به کمک ستاره ها و آگهی های ستاره دار و ویژه صورت میگیرد. برای روشن تر شدن موضوع با جیب نت در ادامه ی مطلب همراه باشید.
آگهی ویژه یا ستاره دار چیست؟
آگهی های ستاره دار به آگهی هایی گفته می شود که رایگان نیستند و پس از درج آگهی در زیر آنها علامت ستاره نشان داده می شود. این آگهی ها از یک ستاره تا هشت ستاره هستند.
فرق آگهی ستاره دار با آگهی رایگان چیست؟
آگهی های ستاره دار از اولویت بالاتری نسبت به آگهی های رایگان برخوردارند و باعث می شوند آگهی شما در جایگاه مناسب تری نسبت به سایر آگهی های رایگان قرار بگیرد و تعداد بازدید کننده ی بیشتری را جذب خود خواهد نمود و امکان موفقیت شما را بالاتر خواهد برد. همچنین امکانات بیشتری را به کاربران می دهد، امکاناتی از قبیل،درج تعداد عکس های بیشتر برای آگهی، تعداد دفعات بروز رسانی بیشتر و امکان استفاده از کلمات کلیدی بیشتر برای افزایش شانس دیده شدن در جستجوهای انجام شده توسط کاربران اینترنت در موتورهای جستجو.

Untitled

تعداد ستاره ها چه اهمیتی دارد؟

در آگهی های ستاره دار هرچه تعداد ستاره ها بیشتر باشد، آگهی از اولویت بالاتری برخوردار خواهد بود، برای مثال یک آگهی هشت ستاره در بهترین جایگاه نسبت به بقیه ی آگهی ها قرار خواهد گرفت و دارای اولویت اول می باشد و بعد از آن اولویت دوم آگهی های هفت ستاره خواهند بود و به همین ترتیب با کاهش ستاره ها اولویت های از نظر جایگاه نزول میکنند. به طوری که آگهی بی ستاره یا همان آگهی های رایگان دارای پایین ترین اولویت در بین سایر آگهی ها خواهند بود.

بگذارید این مطلب را با یک مثال برای شما توضیح دهیم، فرض کنید همه ی آگهی های ثبت شده در سایت جیب نت آگهی رایگان باشند، بنابراین اولین کسی که یک آگهی ستاره دار ثبت نماید، آگهی او در اولین صفحه و بالاتر از همه ی آگهی های رایگان قرار خواهد گرفت حتی اگر این آگهی یک ستاره باشد. حال نفر بعدی که یک آگهی دو ستاره ثبت کند آگهی او باز هم بالاتر از همه ی آگهی های رایگان و حتی بالاتر از آگهی تک ستاره قرار خواهد گرفت.

همچنین هر آگهی ستاره دار امکانات بیشتری نسبت به آگهی رایگان در اختیار کاربران قرار میدهد. و هرچه تعداد ستاره ها بیشتر باشد امکانات مناسب تر و بیشتری نصیب صاحب آگهی خواهد شد. به عکس زیر توجه کنید:

123

همانطور که میبینید آگهی هشت ستاره دارای امکانات مناسب تری نسبت به آگهی های هفت و شش و پنج ستاره است. هم از نظر مدت زمان ویژه بودن آگهی و هم از نظر تعداد تصاویر قابل درج برای آگهی و هم از نظر تعداد دفعات بروز رسانی و…

تعداد تصاویر قابل درج چه اهمیتی دارد؟

فرض کنید آگهی شما به نحوی است که نیاز دارید عکس های بیشتری برای تبلیغ خدمات یا کالای خود قرار دهید، برای مثال شما دارای بروشور یا کاتالوگ تبلیغاتی در شرکت خود هستید و میخواهید تمامی عکس های آنرا در آگهی خود قرار دهید. یا مثلاً تولیدی پوشاک دارید و میخواهید تعداد عکس بیشتری از تولیدات خود بگذارید، پس درج یک آگهی ستاره دار کمک شایانی به شما در پیشبرد اهدافتان خواهد نمود.

ضمناً همواره به یاد داشته باشید که روی افراد از طریق بصری تاثیر زیادی می توان گذاشت. یعنی اینکه بسیاری از بازدید کننده گان از طریق عکس های آگهی شما با آن ارتباط برقرار می کنند، پس عکس را همیشه به عنوان یک فاکتور موفقیت در آگهی خود در نظر داشته باشید.

تعداد کلمات کلیدی چه اهمیتی دارد؟

ساختار موتورهای جستجو به گونه ای که کاربران را بر اساس کلمات کلیدی به سوی یک هدف هدایت می کنند. برای مثال شما تولیدی کفش دارید و آگهی شما نیز در همین مورد است، شما می توانید از کلمات کلیدی مانند: خرید کفش ارزان، خرید و فروش کفش، کفش مردانه، کفش زنانه، کفش های برند و… استفاده کنید. و کاربرانی که در اینترنت این کلمات را جستجو کنند،شما شانس این را خواهید داشت که به آگهی شما نیز دسترسی پیدا کنند. پس هر چه تعداد کلمات بیشتری را بتوانید ثبت کنید شانس دیده شدن آگهی خود را به همان نسبت افزایش خواهید داد. یعنی هر چه تعداد کلمات کلیدی بیشتر، شانس دیده شدن آگهی بیشتر.

تعداد دفعات بروز رسانی چه اهمیتی دارد؟

به روز رسانی آگهی یکی از اساسی ترین کارهایی است که به شما کمک می کند تا آگهی شما از سایر آگهی ها پیشی بگیرد و در بالاترین رده در گروه خود قرار بگیرد. شما با بروز رسانی آگهی در واقع آگهی خود را احیا میکنید. و مثلاً از صفحه ی ۲۰ به صفحه ی اول یا دوم انتقال می دهید. لازمه ی اینکار این است که شما به صورت مداوم و روزانه آگهی های خود را بروز رسانی کنید. برای اطلاع از نحوه ی بروز رسانی آگهی اینجا کلیک کنید.

هر پلن ویژه و هر آگهی ستاره دار به شما امکان بروز رسانی متفاوتی را از نظر تعداد می دهد. برای مثال آگهی رایگان به شما امکان ۱۲ مرتبه بروز رسانی را در طول یکسال خواهد داد یعنی به صورت متوسط ماهی یکبار، و شما هر ماه یکبار این شانس را دارید که آگهی خود را به صفحات اول منتقل کنید در حالی که آگهی هشت ستاره امکان ۳۶۵ بار بروز رسانی را در طول یکسال به شما خواهد داد، یعنی به طور متوسط روزانه یکبار. و این شانس دیده شدن آگهی شما را در صفحات اول بسیار بالاتر خواهد برد. یا مثلاً آگهی یک ستاره امکان ۱۵ بار بروز رسانی را در طول یکماه به شما خواهد داد یعنی به طور متوسط هر دو روز یکبار. و همین طور سایر آگهی های ستاره دار.

به یاد داشته باشید به روز رسانی یعنی احیای آگهی شما.

اولویت آگهی در موتور جستجو چه اهمیتی دارد؟

هرچه تعداد ستاره ی اگهی شما بیشتر باشد در اولویت بالاتری قرار خواهد گرفت و شانس بیشتری برای جذب بازدید کننده خواهد داشت. به طوری که آگهی هشت ستاره دارای بالاترین و اگهی رایگان دارای پایین ترین اولویت هستند.

اولویت بالاتر، امکان دیده شدن بیشتر

فایده ی آگهی ستاره دار چیست؟

فایده ی آگهی های ستاره دار همانطور که در موارد بالا به آن اشاره شد، افزایش بازدید آگهی شما و جذب بیشتر مشتری برای شما خواهد بود. آگهی های ستاره دار مانند یک فروشگاه در بهترین نقطه ی شهر با بیشترین عبور و مرور هستند که شانس فروش شما را افزایش میدهند.در حالی که فروشگاه هایی که در مناطق کم رفت و آمد هستند به مراتب فروش کمتری نسبت به فروشگاه شما تجربه خواهند کرد.

چه نوع آگهی مناسب من است؟

نوع آگهی که شما عزیزان ثبت می کنید وابسته به سلیقه ی شماست و هدف ما به شما با ارائه ی این مطلب راهنمایی کوچکی جهت بهینه ساختن آگهی و وقت و زمان شماست. و این را وظیفه ی خود میدانیم که بهترین خدمات را به جیب نتی های عزیز برسانیم. در هر حال پیشنهاد جیب نت به شما این است که:

چنانچه دارای شرکت، کارخانه، تولیدی، شغل و یا خدمات خاصی هستید که برای مدت بیشتر نیاز به تبلیغ دارید از آگهی های هفت و هشت ستاره استفاده کنید.

چنانچه قصد فروش کالایی را دارید بسته به فوریت زمان فروش و قیمت و ارزش کالای خود از آگهی های یک الی شش ستاره استفاده کنید.

و چنانچه کاربر تازه وارد هستید از آگهی های رایگان استفاده کنید تا بیشتر با شیوه ی کارکرد آگهی ها آشنایی پیدا کنید.

لازم به ذکر است که یک نوع از آگهی ها که خود به نحوی آگهی شما را متمایز خواهند نمود آگهی های متنی هستند که امکان درج عکس در آنها موجود نیست ولی در جایگاه مناسبی از سایت به نمایش در می آیند. و بیشتر شبیه به آگهی های موجود در روزنامه های کثیر الانتشار هستند.

در هر حال انتخاب نوع آگهی بسته به نیاز شماست و شما می توانید به هر نحوی که دوست دارید و مایل هستید آگهی خود را در سایت جیب نت ثبت نمایید.

به امید اینکه با ارائه ی این مطلب توانسته باشیم شما را در شناخت بهتر نحوه ی کارکرد آگهی های ستاره دار کمک کرده باشیم.

برای اطلاعات بیشتر در مورد پلن های ویژه و آگهی های ستاره دار اینجا کلیک کنید.

 

با سلام خدمت جیب نتی های عزیز،امروز قصد داریم شما رو با امکان جدیدی از آگهی تو سایت جیب نت آشنا کنیم که ممکنه تعدادی از شما عزیزان با اون آشنایی نداشته باشین یا اطلاعات کافی در موردش نداشته باشین.همونطور که اطلاع دارین معمولاً کسانی که در دنیای اینترنت در جستجوی چیزی هستند،به اولین صفحه ای که روبروی آنها پس از جستجو نمایان می شود جذب شده و از آن سایت بازدید می کنند به طوری که حدود 70 درصد کاربران اینترنت به صفحه های بعدی برای جستجو نمی روند و کار خود را با همان صفحه ی اول به…

بازبینی عمومی

امتیاز کاربران: اولین ارسال کننده باشید!
0

پاسخی بنویسید