با کلیک بر روی 1+ جیب نت را در گوگل محبوب کنید

بازی Until Down را تجربه کنید

بازی Until Down یکی دیگر از شاهکارهای دیوید کیج است که به صورت انحصاری برای دستگاه پلی استیشن ۴ ساخته شده. دوید کیج در ادامه تجربه موفقی که در بازی های Farenheit,Heavy Rain,Beyond Two Souls داشت اقدام به ساخت این بازی نمود تا دوباره طرفداران بازی های کامپیوتری را با ساخت یک بازی متفاوت و زیبا به چالشی فراموش نشدنی دعوت کند. اگر بازی های قبلی این بازی ساز بزرگ را تجربه کرده باشید توصیه ما به شما این است که این بازی جدید را از دست ندهید. ارزش این بازی در حدی است که شما را میتواند برای خرید یک دستگاه پلی استیشن ۴ وسوسه کند و پول موجود جیب شما را بخورد! در ادامه ی مطلب با جیب نت همراه باشید:

داستان بازی Until Down مانند یک فیلم جنایی جذاب و دلهره آور است و شما فکر خواهید کرد که یک فیلم سینمایی را بازی میکنید. داستان از آنجا شروع می شود که تعدادی دوست برای گذراندن تعطیلات به خانه ای جنگلی می روند، آنها دوران خوشی را با هم سپری میکنند تا اینکه بر اثر یک شوخی غیر اخلاقی گروه با یکی از دختران ، او ناراحت شده و به نشانه ی اعتراض خانه را ترک میکند و به جنگل می رود و به دنبال او یکی از دوست هایش روانه ی جنگل می شود. در جنگل در اثر اتفاقی نامعلوم و تعقیب موجود یا فردی ناشناس ،آن دو پا به فرار می گذارند و نهایتاً در اثر سقوط از پرتگاه می میرند.

پس از آن داستان به یک سال بعد میرود که همان گروه مجدداً برای گذراندن تعطیلات به همان خانه ی جنگلی می روند ولی اینبار با اتفاقاتی عجیب مواجه می شوند که این اتفاقات داستان بازی را می سازد. اتفاقات دلهره آوری که شما را پای تلویزیون میخکوب خواهد کرد. کاراکترهای موجود در این بازی شامل ۴ دختر و ۴ پسر می باشند که انتخاب های شما در طول بازی می تواند باعث مرگ یا زنده ماندن آنها شود. شما ده ساعت تا سپیده دم باید دوام بیاورید و این کاراکترها را زنده نگه دارید تا سپیده دم روز بعد را ببینند.در برخی از مراحل بازی شما ناگزیر به انتخاب یک نفر از بین دو نفر خواهید بود. پس اگر مخواهید بازی را با زنده ماندن حداکثر کاراکترها به پایان برسانید کافیست اندکی زبان انگلیسی خود را تقویت کنید و انتخاب های درستی در بازی انجام دهید. بر اساس انتخاب های صورت گرفته آخر بازی می تواند به شکل های مختلفی پایان یابد و یک پایان یکسان را در هر بازی تجربه نخواهید کرد.

اگر شما نیز مثل ما از علاقه مندان به سبک بازی های هیجانی و دلهره آور هستید می توانید این بازی را با گرافیک خیره کننده ای که دارد انجام دهید و از آن لذت ببرید.

در پایان نظر شما را به تصاویری از این بازی جلب می نماییم:

1 2 3 6 16445_Until_Down_12 960150 2927433-yt-template-option1-gamename-youtube_720 20150825160235 BethAndHannahCliff id-262063-untill-down Image-3 imagen-11-1 maxresdefault photo_2015-08-29_13-58-03 ps4pro.eu-Until-dawn-21 until-dawn-screenshot-01-ps4-us-07aug14 Until-Down-3 Wendigo Wendigo4

برای خواندن مطالب بیشتر در وبلاگ جیب نت اینجا کلیک کنید.

جهت ثبت آگهی تبلیغاتی در سایت جیب نت اینجا کلیک کنید.

بازی Until Down یکی دیگر از شاهکارهای دیوید کیج است که به صورت انحصاری برای دستگاه پلی استیشن 4 ساخته شده. دوید کیج در ادامه تجربه موفقی که در بازی های Farenheit,Heavy Rain,Beyond Two Souls داشت اقدام به ساخت این بازی نمود تا دوباره طرفداران بازی های کامپیوتری را با ساخت یک بازی متفاوت و زیبا به چالشی فراموش نشدنی دعوت کند. اگر بازی های قبلی این بازی ساز بزرگ را تجربه کرده باشید توصیه ما به شما این است که این بازی جدید را از دست ندهید. ارزش این بازی در حدی است که شما را میتواند برای خرید…

بازبینی عمومی

امتیاز کاربران: اولین ارسال کننده باشید!
0

پاسخی بنویسید