با کلیک بر روی 1+ جیب نت را در گوگل محبوب کنید

بامزه ترین و دوست داشتنی ترین سگ دنیا

سگی پشمالو که با یک عروسک مخملی نرم و دوست داشتنی هیچ تفاوتی ندارد بامزه ترین سگ دنیاست. اگر از نزدیک تا به حال بو را ندیده اید با جیب نت همراه باشید تا این پومرانیا پشمالو را به شما بیشتر معرفی کنیم.

‘بو’ ۵ سال سن دارد جنسیت آن نر و برادرش بادی نام دارد و ازتماشای تیم بیس بال Chicago Cubs لذت می برد.
فقط کافیست عکس های این کوچولوی پشمالو را نگاه کنید آن وقت است که شما هم حتما به طرفدارانش خواهید پیوست چرا که عکس ها و حرکاتش خنده ای دائمی بر لبان شما خواهد نشاند.

boo-pomeranian

همه چیز در مورد علائق ‘بو
غذاهای مورد علاقه ‘بو‘ : مرغ، پنیر، انواع گل،چمن
بازی های مورد علاقه ‘بو‘: دویدن در محوطه آزاد، دنبال بادی(برادرش) دویدن و با اسباب بازی های جیغ جیغو بازی کردن.
تفریح و سرگرمی مورد علاقه ‘بو: لباس پوشیدن و سینه خیز رفتن و قایم شدن در قفسه های اطراف خانه.(چهارشنبه ها روزیست که ‘بو’ هیچ لباسی به تن نمی کند و مثل دیگر سگ ها بیرون می رود).
رنگ مورد علاقه ‘بو‘ :صورتی
شخصیت تلویزیونی مورد علاقه ‘بو‘: اپرا(مجری مشهور آمریکایی)
سگ مورد علاقه ‘بو‘ : برادرش ‘بادی’

بو Boo’ و برادرش ‘بادی

boo-the-dog-and-buddy

بادی یک پومرانیای مو بلند نارنجیست که برادر بومی باشد. بادی’ و ‘بو از اینکه با همدیگر وقت بگذرانند لذت می برند. این دو سگ پشمالو از تماشای بازی بیس بال بسیار لذت می برند و بعضی اوقات نقش متکا را برای همدیگر بازی می کنند!
بو Boo’ بامزه ترین سگ در سی ان ان

images

در ژانویه سال ۲۰۱۱ Boo در شبکه سی ان ان معرفی شد و از او به عنوان مشهورترین حیوان اینترنتی که لباس های شیک می پوشد وعاشق رنگ صورتیست یاد شد.

بو Boo’ وصفحه فیس بوکش

tumblr_m6r3ktLZ8q1rsry01o1_1280

در صفحه اختصاصی فیس بوک بو که تا به امروز بیش از ۸ میلیون طرفدار داشته است عکس ها و ویدئوهای زیادی از این سگ با مزه پشمالو به اشتراک گذاشته شده است.

صفحه رسمی بو در فیسبوک : https://www.facebook.com/Boo
عروسک هایی شبیه ‘بو Boo’

enhanced-buzz-7440-1382387868-40

گاند عروسک ساز معروف با ساخت سگی پشمالو که به سختی قابل تشخیص با خود بو می باشد این حیوان پشمالو را به گونه ای شهرتی همیشگی و فراموش نشدنی بخشید.
کتابی در مورد ‘بو
بامزه ترین سگ دنیا ‘بو ‘ این روزها صاحب کتاب نیز شده است.این کتاب شامل توضیحاتی کامل در مورد این سگ بامزه و مجموعه ای از بهترین عکسهایش می باشد.

Tiny-Cute-Pom-Pom-Yawning-Like-a-Kitten

ویژگی های سگ نژاد پومرانیا
سگ های پشمالوی پومرانیا اصولا نژادی پرجنب و جوش و دوستداشتنی هستند. طی ده سال گذشته نژاد پومرانیا در لیست سگ های مشهور دنیا در آمریکا قرار داشته اند. ظاهر شیک نژاد پومرانیا با پشم های پرپشت و موهای نرم دور گردن وبا دهان و گوش های کوچک بر هر چه با مزه تر شدن و مشهور تر شدن این نژاد می افزاید. نارنجی، مشکی، سفید و شیری رایج ترین رنگهای سگ های این نژاد می باشد.بو Boo’ یکی از پومرانیاهای نارنجی و فوق العاده بامزه می باشد.سگ ملکه انگلیس هم از نژاد پومرانیا می باشد.

Boo-The-Dog

فیلمی کوتاه از این سگ بانمک را در قسمت زیر مشاهده کنید:

 

برای خواندن مطالب بیشتر در وبلاگ جیب نت اینجا کلیک کنید.

جهت ثبت اگهی اینترنتی و تبلیغات در سایت جیب نت اینجا کلیک کنید.

 

سگی پشمالو که با یک عروسک مخملی نرم و دوست داشتنی هیچ تفاوتی ندارد بامزه ترین سگ دنیاست. اگر از نزدیک تا به حال بو را ندیده اید با جیب نت همراه باشید تا این پومرانیا پشمالو را به شما بیشتر معرفی کنیم. 'بو' 5 سال سن دارد جنسیت آن نر و برادرش 'بادی' نام دارد و ازتماشای تیم بیس بال Chicago Cubs لذت می برد. فقط کافیست عکس های این کوچولوی پشمالو را نگاه کنید آن وقت است که شما هم حتما به طرفدارانش خواهید پیوست چرا که عکس ها و حرکاتش خنده ای دائمی بر لبان شما خواهد…

بازبینی عمومی

امتیاز کاربران: 4.16 ( 11 آراء)
0

پاسخی بنویسید