با کلیک بر روی 1+ جیب نت را در گوگل محبوب کنید

نحوه ی به روز رسانی آگهی ها

با سلامت خدمت جیب نتی های عزیز

امروز می خواییم یک نکته ی بسیار مهم رو در امر درج آگهی تو سایت جیب نت براتون ذکر کنیم که ممکنه برخی از دوستان به دلیل نا آشنایی با اون نتونن از آگهی های خودشون استفاده ی لازم رو ببرن پس در ادامه ی مطلب با جیب نت همراه باشید.

فرض کنید شما در سایت جیب نت ثبت نام کرده اید و یک اگهی خیلی خوب و با کیفیت نیز درج نموده اید. (برای آگاهی از ویژگی های یک آگهی خوب و با کیفیت اینجا کلیک کنید)

آیا این برای اینکه آگهی شما به موفقیت برسه کافیه؟ و آیا این مسئله شما رو به اهدافتون از نظر تعداد بازدید بیشتر آگهی می رسونه؟

جواب سوال شما بله هست، ولی این همه ی ماجرا نیست. شما پس از درج یک آگهی با کیفیت و متمایز باید به صورت روزانه به آگهیتون سر بزنید و اون رو بروز رسانی کنید. سایت جیب نت به کاربرانش این امکان رو داده که بتونن آگهی هاشون رو با بروز رسانی در جایگاه مناسب تری از سایت قرار بدن.

برای اینکار شما باید برای خودتون یک برنامه بذارید و به صورت روزانه به آگهیتون سر بزنید و برای بروز رسانی بایستی هنگام مرود به سایت وارد پنل کاربری خودتون بشید و از اونجا آگهیتون رو انتخاب کنید.چنانچه شما مراحل فوق را درست طی کرده باشید به صفحه ای مشابه با صفحه ی زیر خواهید رسید:

Untitled

 

البته ممکنه که پنل کاربری شما کمی با این صفحه تفاوت داشته باشه به دلیل اینکه این پنل ادمین هست ولی تفاوت چندانی نخواهد نداشت.

مشاهده خواهید کرد که سایت به شما سه امکان در این قسمت داده امکاناتی از قبیل ویرایش،بروزرسانی و حذف آگهی.

که کلید ویرایش بنفش رنگ، بروز رسانی زرد رنگ و حذف آگهی قرمز رنگ است.

کلید ویرایش:

در صورتی که شما بخواهید هرگونه تغییراتی رو تو آگهیتون ایجاد کنید میتونید از طریق این قسمت وارد آگهیتون بشید و در صورتی که بخواهید توضیحاتی رو اضافه کنید یا اگهیتون رو عکسدار کنید یا عکسش رو عوض کنید از این طریق امکان پذیر خواهد بود.

کلید بروز رسانی:

این کلید یکی از مهمترین کارهای شما برای افزایش بازدید ساییتون خواهد بود. به این ترتیب که با هر بار کلیک بر روی اون آگهی شما به صفحه ی اول آگهی ها منتقل خواهد شد پس شانس بازدید رو افزایش خواهد داد. البته باید دقت داشته باشید که آگهی های ستاره دار به حسب تعداد ستاره اولویت بالاتری نسبت به آگهی های رایگان دارند. و مثلاً در آگهی های رایگان شما امکان ۱۲ بار به روز رسانی دارید. یعنی در یک سال به طور متوسط ماهی یکبار ولی در آگهی ۸ ستاره در طول یکسال ۳۶۵ بار امکان بروز رسانی را دارید یعنی به طور متوسط روزانه یکبار. برای اطلاع بیشتر این قسمت را مطالعه بفرمایید.

اینکه شما بخواهید در چه زمانی از شبانه روز آگهی خود را بروز رسانی کنید انتخاب با شما، شما در هر ساعتی از روز می توانید این کار را انجام دهید ولی توصیه ی جیب نت به شما این است که برای موفقیت و جذب بازدید کننده ی بیشتر در ساعات پر بازدید تر آگهی های خد را بروز رسانی کنید. همچنین شما یتوانید چنانچه در اینستاگرام یا تلگرام و یا هر شبکه ی اجتماعی دیگر عضو هستید مخاطبین خود را برای مشاهده ی آگهی خود با دادن یک لینک به راحتی به سمت آگهی خود هدایت کنید. برای اینکار کافیست از روی سایت آگهی خود راپیدا کنید و با کیلک وارد آن صفحه ی شده و متن موجود در بالای جستجوگر خود را کپی کنید و مثلا در تلگرام Paste  نمایید.به عکس زیر توجه کنید:

12منظور از لینک متنی است که در بالای تصویر شما در سمت چپ جستجو گر نشان داده می  شود که در عکس بالا با رنگ آبی انتخاب شده است.

کلید حذف:

شما با انتخاب این کلید می توانید در صورتی که دیگر نمیخواهید آگهی شما در سایت موجود باشد،آنرا حذف نمایید. این کلید بیشتر زمانی به کار می آید که برای مثال شما کالایی برای فروش در سایت آگهی کرده اید و آنرا به فروش رسانده اید و دیگر نمیخواهید که کاربران با دیدن آگهی با شما تماس بگیرند.

در پایان لازم به ذکر است حتماً گزینه ی به روز رسانی را به یاد داشته باشید تا آمار بازدید آگهی خود را افزایش دهید.

با سلامت خدمت جیب نتی های عزیز امروز می خواییم یک نکته ی بسیار مهم رو در امر درج آگهی تو سایت جیب نت براتون ذکر کنیم که ممکنه برخی از دوستان به دلیل نا آشنایی با اون نتونن از آگهی های خودشون استفاده ی لازم رو ببرن پس در ادامه ی مطلب با جیب نت همراه باشید. فرض کنید شما در سایت جیب نت ثبت نام کرده اید و یک اگهی خیلی خوب و با کیفیت نیز درج نموده اید. (برای آگاهی از ویژگی های یک آگهی خوب و با کیفیت اینجا کلیک کنید) آیا این برای اینکه آگهی…

بازبینی عمومی

امتیاز کاربران: اولین ارسال کننده باشید!
0

پاسخی بنویسید