با کلیک بر روی 1+ جیب نت را در گوگل محبوب کنید

تاریخچه برند آدیداس

« لوگوی شرکت آدیداس که نمایش دهنده زیبایی و دوام میباشد، دارای سه نوار موازی است که سمبل کوهستان است و اشاره به سمت اهداف و رقابت های پیش رو دارد. »

آدیداس نامی است که در تمام دنیا به معنای رقابت در تمامی شاخه های ورزشی به کار میرود. شرکت آدیداس توسط Adolf (Adi) Dassler تاسیس شد. او که تولید کفش را از سال ۱۹۲۰ با کمک برادرش که بعد ها شرکت کفش رقیب او یعنی Puma را به وجود آورد، شروع کرد. هدف Adi Dassler فراهم کردن بهترین امکانات برای همه ورزشکاران بود. بنابراین او ۳ اصل را در کار خود در نظر گرفت:
۱- طراحی بهترین کفش های مورد استفاده در رشته های ورزشی
۲- محافظت از آسیب دیدن ورزشکاران و
۳- تولید محصولی که دارای بیشترین دوام باشد.
امروزه تنوع محصولات برند Adidas از کفش، گرم کن و وسایل بسکتبال، فوتبال، بدنسازی و نرمش تا ماجراجویی، پیاده روی و گلف گسترش پیدا کرده است.

این شرکت اولین و بزرگترین شرکت تولید کننده پوشاک ورزشی در اروپا و دومین در جهان است. لوگوی شرکت آدیداس که نمایش دهنده زیبایی و دوام میباشد، دارای سه نوار موازی است که سمبل کوهستان است و اشاره به سمت اهداف و رقابت های پیش رو دارد.

پیشتر تنها لوگوی شرکت آدیداس آرمی به شکل یک گل سه برگ بود. این سه برگ نشان دهنده روح المپیک در سه کالبد به شکل برگ و قدمت و تاریخچه خود برند آدیداس بود. نشان سه برگ به عنوان لوگوی اصلی شرکت در سال ۱۹۷۲ ثبت شد. در سال ۱۹۹۶ تصمیم بر این شد که این نشان تنها بر روی محصولات با قدمت استفاده شود. مثال هایی که در این مورد میتوان عنوان کرد مارک های Stan Smith، Rod Laver، A-15 Warm-Up، و Classic T-Shirt است. در ژانویه ۱۹۹۶ لوگوی دارای سه نوار موازی، لوگوی حقوقی Adidas در تمام جهان شد. این لوگو نمایانگر عملکرد و آینده شخصیت برندینگ آدیداس میباشد.

رنگ استفاده شده در این لوگو سیاه و الهام بخش اصلی برای جوانان است به خصوص کسانی که علاقه مند به ورزش و فعالیت های ورزشی هستند که با آن روحیه خود را زنده میکنند و فرهنگ جوانی خود را به نمایش می گذارند. خط استفاده شده در این لوگو نیز ساده و در عین حال گیرا و برجسته است. آدیداس پیرو مثل قدیمی ” هر چه ساده تر، بهتر! “، آرم شرکت را ساده ولی خلاقانه نگه داشته است و علی رغم تغییراتی که پشت سر گذاشته است هنوز ترغیب کننده نسل جوان است و تا کنون تقریبا تمام اهدافی را که موسس این شرکت در نظر داشت را محقق کرده است.

در زیر توجه شما را به برخی از کفش ها و کتانی های تولیدی این برند محبوب جلب می نماییم.

Cheapest-For-Us-Adidas-Originals-Campus-Neo-Canvas-Casual-Shoes-Men-Deep-Blue-White-589 2015-Adidas-porsche-Elsformotion-driving-casual-shoes-for-men-blue-white-orange---0-7025-1 Adidas-Originals-City-Love-3-Generations-High-Top-Shoes-Men-Black-Green-Specials-new-style-202 adidas-shoes-2015-for-men-b2ufzira product_10307 adidas-high-tops-for-girls-10ts7i0c 3123   xlg99589pkg

منبع: کافه ام بی ای

« لوگوی شرکت آدیداس که نمایش دهنده زیبایی و دوام میباشد، دارای سه نوار موازی است که سمبل کوهستان است و اشاره به سمت اهداف و رقابت های پیش رو دارد. » آدیداس نامی است که در تمام دنیا به معنای رقابت در تمامی شاخه های ورزشی به کار میرود. شرکت آدیداس توسط Adolf (Adi) Dassler تاسیس شد. او که تولید کفش را از سال 1920 با کمک برادرش که بعد ها شرکت کفش رقیب او یعنی Puma را به وجود آورد، شروع کرد. هدف Adi Dassler فراهم کردن بهترین امکانات برای همه ورزشکاران بود. بنابراین او 3 اصل را…

بازبینی عمومی

امتیاز کاربران: اولین ارسال کننده باشید!
0

پاسخی بنویسید