با کلیک بر روی 1+ جیب نت را در گوگل محبوب کنید

تاریخچه برند لاگوست (LACOSTE)

کمپانی لاگوست در سال ۱۹۳۳ میلادی توسط رنه لاگوست و آندره ژیلر در کشور فرانسه آغاز به کار کرد. ژیلر مالک و مدیر یک شرکت بزرگ تولید لباس‌های کشباف در فرانسه بود. آنها نام شرکت را لاگوست گذاشتند که در ترجمه لغتی به معنی اصلی یا ضروری می‌باشد.‌ این شرکت در ابتدا شروع به تولید لباس‌های تنیس کرد و برای تبلیغات خود نیز یک آرم کروکودیل طراحی نمود که در زمین‌های تنیس از آن استفاده می‌کردند.

لاگوست آرم کروکودیل خود را بر روی سینه لباس‌های تنیس چاپ می‌کرد و ادعا داشت که اولین شرکتی است که نام و لوگوی برند خود را بر روی محصولات خود قرار می‌دهد.‌ این شرکت علاوه بر لباس تنیس شروع به تولید و فروش لباس‌های گلف و قایقرانی نمود.

از سال ۱۹۵۰ تا سال ۱۹۹۳ شرکتی به نام «ایزود لاگوست» امتیاز فروش محصولات‌ این کمپانی را در آمریکا در اختیار داشت، به همین علت، شرکت اصلی به صورت مداوم در ‌این منطقه فعالیت نمی‌کرد. ولی پس از آن، خود شرکت لاگوست توانست فروش انحصاری محصولاتش را مجددا‌ به دست آورد. رقیب آنها در ‌این زمان، شرکتی به نام تایگر بود که محصولات مشابهی تولید می‌کرد و به جای آرم کروکودیل، یک ببر بر روی آنها قرار می‌داد.

در سال ۱۹۵۱ لاگوست تنوع بیشتری به محصولات خود داد. از جمله آنها طراحی لباس‌های رنگی تنیس علاوه بر لباس‌های ساده سفید بود. در سال بعد، ‌این لباس‌ها به آمریکا صادر شدند و برای آنها تبلیغات گسترده‌ای با شعار «نماد موقعیت یک ورزشکار شایسته» انجام گرفت که تاثیر زیادی روی سلیقه افراد ثروتمند‌این کشور گذاشت که هنوز هم‌ این تاثیر قابل مشاهده بوده و لاگوست به عنوان یکی از برندهای مشهور در ‌این کشور محسوب می‌شود. در سال ۱۹۶۳ برنارد، پسر رنه لاگوست، به مدیریت شرکت منصوب شد و گسترش قابل مشاهده‌ای در ‌این شرکت ‌ایجاد کرد. در زمانی که او ریاست شرکت را به عهده گرفت، سالانه ۳۰۰ هزار محصول به فروش می‌رسید. لاگوست در دهه ۱۹۷۰ به اوج محبوبیت خود در آمریکا دست یافت. با ‌این شهرت، شرکت شروع به تولید محصولات دیگری از جمله عطر و ادکلن، لباس‌های زیر، عینک آفتابی، کفش‌های تنیس و پیاده روی، ساعت مچی و انواع کالاهای چرمی ‌نمود.

 در سال ۲۰۰۵ میلادی لاگوست ادکلن‌های خوشبوی مردانه جدیدی تولید کرد که توسط‌این کمپانی طراحی، تولید و روانه بازار شد. لاگوست ‌این ادکلن را به عنوان گوهر لاگوست معرفی کرده بود.‌این محصول برای تمامی ‌سنین بسیار مناسب بوده و جزو دسته ادکلن‌های نشاط آور و میوه‌ای بود که از ترکیباتی مانند گوجه فرنگی، مرکبات، فلفل و چوب جنگلی تهیه شده و محصولی نسبتا‌ پرفروش در اروپا به شمار می‌رفت. فعالیت ‌این کمپانی در زمینه‌های عطر و ادکلن و پوشاک آقایان و خانم‌ها و کفش و محصولات چرمی ‌بود و محصولات ‌این شرکت فرانسوی بسیار با کیفیت و پرفروش و در سراسر جهان پرطرفدار بودند.

در ‌این سال، محبوبیت لاگوست با طراحی‌های «کریستوف‌ لمیر» که باعث‌ ایجاد دید بهتر و مدرن‌تری به محصولات ‌این شرکت شد، افزایش یافت. حدود ۵۰ میلیون از محصولات ‌این شرکت در بیش از ۱۱۰ کشور در سراسر جهان به فروش رسید و در بیشتر مسابقات ورزشی مشاهده می‌شد. قراردادهای بسیاری نیز با ورزشکارهای معروف تنیس بسته شد که از جمله آنها می‌توان به اندی رادیک آمریکایی، ریچارد گسکت فرانسوی و «استانیسلاس واورینکا» برنده مدال طلای المپیک اشاره کرد. در ژوئن سال ۲۰۰۷، لاگوست فروش الکترونیکی خود را در بازار آمریکا آغاز کرد و تاکنون به شرکت‌های زیادی امتیاز فروش و عرضه محصولات خود را اعطا کرده است.

مثلا‌ شرکت سامسونت امتیاز تولید و فروش جهانی کیف‌های لاگوست و محصولات کوچک چرمی‌ آن را در اختیار دارد

ادکلن‌های ‌این کمپانی به خوشبویی و کیفیت در بازار اروپا معروف بوده و بیشتر آنها مخصوص خانم‌ها تولید می‌شود.‌ این کمپانی اسپانسر بسیاری از مسابقات معروف ورزشی در جهان از جمله دیویس کاپ تنیس بوده است.

بسیاری از محصولات ‌این کمپانی مانند کفش و پوشاک و ادکلن در اکثر کشورهای دنیا عرضه می‌شود.

در زیر عکس تعدادی از محصولات این کمپانی موجود است که ممکن است برای شما آشنا باشند.

$_3 o.24676 20140316202002222 lacoste-shoe-give-a-way New-Lacost-Shoes-2011

کمپانی لاگوست در سال 1933 میلادی توسط رنه لاگوست و آندره ژیلر در کشور فرانسه آغاز به کار کرد. ژیلر مالک و مدیر یک شرکت بزرگ تولید لباس‌های کشباف در فرانسه بود. آنها نام شرکت را لاگوست گذاشتند که در ترجمه لغتی به معنی اصلی یا ضروری می‌باشد.‌ این شرکت در ابتدا شروع به تولید لباس‌های تنیس کرد و برای تبلیغات خود نیز یک آرم کروکودیل طراحی نمود که در زمین‌های تنیس از آن استفاده می‌کردند. لاگوست آرم کروکودیل خود را بر روی سینه لباس‌های تنیس چاپ می‌کرد و ادعا داشت که اولین شرکتی است که نام و لوگوی برند…

بازبینی عمومی

امتیاز کاربران: 0.6 ( 1 آراء)
0

پاسخی بنویسید