با کلیک بر روی 1+ جیب نت را در گوگل محبوب کنید

رازهای درباره موفقیت که شما را به اهدافتان می رساند (بخش چهارم)

در این مطلب میخواهیم در ادامه ی بخش های پیش، پیرامون رازهایی که شما را در مسیر موفقیت و نیل به اهدافتان پیش خواهد برد صحبت کنیم، چندی پیش هنگامی که میخواستیم اقدام به راه اندازی سایت جیب نت نماییم نمیدانستیم که در چه مسیر دشواری پا می گذاریم و نتیجه ی کار چه خواهد شد. اما امروز با لطف خدا و در سایه توکل به او جیب نت توانسته تا حدی جایگاه خود را در میان مخاطبان باز نموده و با ارائه خدمات مناسب که اکثراً رایگان هستند، به مخاطبین خود بیافزاید. شاید شما هم برایتان این اتفاق افتاده باشد که وقتی میخواستید دست به شروع یک کسب و کار جدید بزنید با مخالفت هایی از سوی دوستان و اطرافیانتان روبرو شده اید، که ممکن است قدم های شما را در پیمودن مسیری که تازه شروع کرده اید یا میخواهید شروع کنید سست نموده باشد، توصیه ی ما به شما این است که برای موفقیت سه شرط زیر را در نظر گرفته و با اطمینان در مسیری که انتخای نموده اید قدم بگذارید:

14

۱- به دنبال علایق خود حرکت کنید، علاقه داشتن به انجام یک کار باعث بروز خلاقیت و رشد شما میشود و شما را از دیگران متمایز خواهد نمود. به یاد داشته باشید خدا انسان ها را متفاوت آفریده و به هر انسانی استعداد خاصی عطا نموده که در آن زمینه از سایرین برتری دارد پس استعداد خود را کشف کنید و به دنبال آن بروید.

۲- مطمئن شوید که استعداد خود را شناخته اید، به عبارتی با هدف و برنامه ریزی قدم بردارید و فقط از سر هوا و هوس اقدام به شروع کاری جدید نکنید. چرا که پس از فروکش کردن عطشتان دست از آن خواهید کشید و آنرا به سر انجام نخواهید رساند.

۳- در مسیرتان همیشه به خدا توکل کنید و به موفقیت خود ایمان داشته باشید و نگذارید که نظرات منفی پای حرکت کردن شما را سست کند، به یاد داشته باشید که در مسیرتان ممکن است بارها طعم شکست را بچشید ولی این به آن معنی نیست که مسیرتان را اشتباه انتخاب نموده اید، چراکه تمامی افراد موفق بارها طعم شکست را چشیده اند تا به پیروزی رسیده اند.
در ادامه ی مطلب با جیب نت همراه باشید:

Fail_to_success
موانع ذهنی خودمان را در هم بشکنیم تا به رفتارهای جدیدی متمایل شویم و زمینه را برای تغییرات مثبت فراهم کنیم.باور من قوی تر از دیوار مشکلات است و مرا ترسی از رویارویی با مشکلات نیست. در صورتی که ما به خود اعتماد کنیم دیگران نیز به ما اعتقاد پیدا خواهند کرد. اگر قرار باشد در هزارمین بار به موفقیت دست پیدا کنیم باید ۹۹۹ بار شکست را تحمل کنیم.

به یاد داشته باشیم که آفرینش موفقیت، عشق، هیجان و نشاط می خواهد و با یک حال گرفته و افسردگی، نمیشود قله موفقیت را فتح کرد.موفقیت یعنی عبور از دل شکست ها و در نهایت غالب آمدن بر لشگر مشکلات. موفقیت پاداش تلاش های ماست.

موفقیت بزرگ، عشق بزرگ میخواهد. عشق، قلب موفقیت است و ذهن مغز موفقیت.

همه ی ما بایستی خود را از زندان فکری که برای خود ساخته ایم برهانیم تا بتوانیم نگاهی بهتر به جهان اطرافمان داشته باشیم و قدرت های خود را کشف کنیم، زندان فکری قدرت ما را محدود کرده و نمی گذارد که استعدادهایمان را کشف کنیم و ما را به یک دنباله رو تبدیل خواهد نمود.

سعی کنید طوری فکر و عمل کنید که باعث آرامشتان شود نه سبب آزارتان. محیط بیرونی را نمیتوانید کنترل کنید و تغییر دهید ولی اگر خودتان را تغییر دهید بسیاری از مسائل خود به خود حل می شوند. پس با افکار منفی و شکننده خودتان را آزار ندهید.

عشق به ما چیزهایی می آموزد که نه عقل و نه بهترین دانشگاه های دنیا به ما آموخته اند. عاشق شدن، ذاتی و عاشق ماندن، اکتسابی و آموختنی است. عشق لطیف ترین تفکر مثبت است. آیا تا به حال فکر کرده اید نقش عشق در موفقیت انسان چیست؟

success_failure
به یاد داشته باشیم:
هیچ کس نمیتواند ما را شکست دهد جز خودمان.
هیچ کس نمیتواند ما را به موفقیت برساند جز خودمان.
هیچ کس نمیتواند مانع از رکت ما شود به جز خودمان.
هیچ کس نمی تواند ما را از خواسته مان منصرف و منحرف سازد به جز خودمان.
هیچ کس نمی تواند مثل ما باشد به جز خودمان.
این ما هستیم که با تصمیماتمان سرنوشت را می سازیم.

در این مطلب میخواهیم در ادامه ی بخش های پیش، پیرامون رازهایی که شما را در مسیر موفقیت و نیل به اهدافتان پیش خواهد برد صحبت کنیم، چندی پیش هنگامی که میخواستیم اقدام به راه اندازی سایت جیب نت نماییم نمیدانستیم که در چه مسیر دشواری پا می گذاریم و نتیجه ی کار چه خواهد شد. اما امروز با لطف خدا و در سایه توکل به او جیب نت توانسته تا حدی جایگاه خود را در میان مخاطبان باز نموده و با ارائه خدمات مناسب که اکثراً رایگان هستند، به مخاطبین خود بیافزاید. شاید شما هم برایتان این اتفاق افتاده…

بازبینی عمومی

امتیاز کاربران: اولین ارسال کننده باشید!
0

پاسخی بنویسید