با کلیک بر روی 1+ جیب نت را در گوگل محبوب کنید

راز ثروتمند شدن

حتماً برای شما هم پیش آمده که وقتی یک نفر را پشت یک ماشین مدل بالا می بینید یا با دیدن یه خانه ی لوکس از خودتان پرسیده اید که خوش به حال صاحبش، چطور این همه پول بدست آورده که توانسته چنین خانه یا ماشینی را بخرد. گاهی اوقات اکثر ما فکر می کنیم که این افراد کسانی هستند که از اجداد و پدرانشان به آنها ثروت رسیده. ممکن است این ایده درست باشد ولی همه ی ماجرا نیست. همه ی افراد ثروتمند از اول ثروتمند نبوده اند.  ثروتمند شدن ابتدا باید در ذهن شما شکل بگیرد و رفته رفته تخیلات خود را تبدیل به واقعیت کنید. در صورتی که تک تک سلول های شما این خواسته را فریاد بزند تمام هستی دست به دست هم خواهند داد تا ساده ترین مسیر را برای رسیدن به هدفتان پیش روی شما قرار دهند. و با افرادی و موقعیت هایی برخورد می کنید که در واقع ذهن شما آنها را به سویتان جذب نموده است. پس اولین و مهمترین فاکتور در ثروتمند شدن این است که آن را با تمام وجود بخواهید و ایمان داشته باشید که توانایی ثروتمند شدن را دارید. در ادامه ی مطلب با جیب نت همراه باشید:

bil-gets

امروزه با توجه به افزایش تعداد ثروتمندان در جهان دانشمندان به این نتیجه رسیده اند که ثروتمند شدن اصول ساده ای دارد که به راحتی می توان آنها را یاد گرفت اما اگر این گفته درست است پس چرا تعداد فقرای جهان زیادتر شده است؟ و اغلب مردم جهان زندگی متوسطی دارند؟

به نظر می رسد برای به دست آوردن پول یا به قول غربی های پول ساختن نه تنها باید از اصول خاصی پیروی کرد بلکه باید عقاید و باورهای خاصی نیز داشت و به ان اصول و عقاید پایبند بود. اصول ساده ای که دانشمندان و اقتصاددانان برآن تاکید می کنند ۱۳ اصل است.

۱- باید تعریف مشخصی از پولدار شدن داشته باشید. مثلا باید بدانید که چقدر پول می خواهید و این مقدار پول را چرا می خواهید و چه برنامه ای برای به دست آوردن آن دارید و چگونه می خواهید آن را خرج کنید؟ خیلی از چیزهایی که دارید برای آن قیمت در نظر نگرفته اید مانند خانواده فرزند پدر مادر دوست خوب…….در حالی که این سرمایه های انسانی شما را به فردی ثروتمند تبدیل کرده یا تبدیل خواهد کرد.

۲- باید هدف داشته باشید یعنی رقم مشخصی را که می خواهید بنویسید و آن را در ذهن خود به تصویر در آورید تا با انجام برنامه ریزی به سمت کسب درآمد مورد انتظار بروید.

۳- ضمیر ناخودآگاه شما قادر است اسباب و لوازم ثروتمند شدن تان را فراهم کند پس به آن به عنوان یک دوست و متحد بنگرید تا موجب شود هر اقدامی که برای ثروتمند شدن شما ضروری است به صورت خودکار به وقوع بپیوند و کارها اتوماتیک به پیش برود.

۴- این بازی جالب را برای ثروتمند شدن انجام دهید: عکس شخص یا اشخاصی را که از نظر شما ثروتمند هستند بردارید و سر آن را ببرید و عکس خودرا به جای آن بچسبانید.

۵- ممکن است در راه رسیدن به ثروتی که می خواهید دچار شک و تردید شوید برای آنکه این شک و تردید را از خود دور کنید به هدف خود و ثروتی که می خواهید فکر کنید و نه به مشکلات موجود بر سر راه رسیدن به آن

۶- خود را موظف بدانید که ثروتمند شوید یعنی به خود بقبولانید که باید ثروتمند شوم

۷- هرگز تسلیم نشوید اگر هدف مادی ارزشمندی را برای خود در نظر گرفته اید و رسیدن به این هدف می تواند شما را خشنود کرده و امید ایجاد کند هرگز دست از تلاش بر ندارید و به هیچ قیمتی در مقابل مشکلات بزرگ تسلیم نشوید.

۸- اعتماد به نفس داشته باشید و خود را لایق پول ساختن و ثروتمند شدن بدانید افراد صاحب درآمد اکثر آدم هایی با اعتماد به نفس بالا هستند که به خود احترام می گذارند و برای اهدافشان ارزش قائل هستند

۹- همیشه بیش از ۲۰ درصد درآمدتان را پس انداز کرده و آن را در سرمایه گزاری های امن وارد کنید. همیشه حل بزرگترین مشکل را در اولویت اول قرار دهید تا حل بقیه مشکلات برای شما اسان شود.

۱۰- مبلغ پس انداز پول خود را پس از انباشته شدن در یک کار پر سود مانند بورس, سرمایه گزاری کنید و در بورس هم سبدی از سهام مختلف را بخرید تا با زیان یک سهم کل سرمایه گذاری شما از بین نرود.

۱۱- به خاطر انچه هم اکنون دارید شکر گزار باشید ولی همچنان در پی رشد مالی باشید.

۱۲- ۱۰۰ درصد تلاش کنید شما زمانی که ۱۱۰ درصد از توان خود را به کار ببرید آنگاه کل مسئولیت زندگی تان را پذیرفته اید. در این موقع دیگر نه بهانه ای برای موفق نشدن دارید و نه توجیهی

۱۳- سنگ زیر بنای ثروتمند شدن داشتن مربی و استاد است زیرا همه آدم های ثروتمند بدون استثنا حداقل یک مربی داشته اند و علاوه بر این بعضی از آنها با کسی که الگوی آنها بوده ارتباط و دوستی صمیمانه داشته اند.

اندرو-کارنگی1

برای خواندن مطالب بیشتر در وبلاگ جیب نت اینجا کلیک کنید.

جهت درج اگهی تبلیغاتی در سایت جیب نت اینجا کلیک کنید.

حتماً برای شما هم پیش آمده که وقتی یک نفر را پشت یک ماشین مدل بالا می بینید یا با دیدن یه خانه ی لوکس از خودتان پرسیده اید که خوش به حال صاحبش، چطور این همه پول بدست آورده که توانسته چنین خانه یا ماشینی را بخرد. گاهی اوقات اکثر ما فکر می کنیم که این افراد کسانی هستند که از اجداد و پدرانشان به آنها ثروت رسیده. ممکن است این ایده درست باشد ولی همه ی ماجرا نیست. همه ی افراد ثروتمند از اول ثروتمند نبوده اند.  ثروتمند شدن ابتدا باید در ذهن شما شکل بگیرد و رفته…

بازبینی عمومی

امتیاز کاربران: اولین ارسال کننده باشید!
0

پاسخی بنویسید