با کلیک بر روی 1+ جیب نت را در گوگل محبوب کنید

را ه های کسب در آمد از کار در منزل

اگر شما جزء آن دسته افراد هستید که بیکاری روانتان را به هم میریزد و علاقه به کسب درآمد دارید ولی امکان کار خارج از منزل ندارید یا نمیخواهید هزینه های سنگین اجاره ی یک ملک تجاری را بپردازید و یا میخواهید کار دومی در ساعاتی که در منزل حضور دارید داشته باشید، حتما این مطلب را بخوانید و از آن ایده بگیرید. ما در این مطلب سعی کرده ایم یک سری ایده های عملی جهت کار در منزل را به شما ارائه دهیم. در ادامه ی مطلب با جیب نت همراه باشید:

2015-11-2-2-40-43-825

در آغاز باید بگوییم که هر یک از شما میتوانید با توجه به توانایی ها و هنرهایی که با آن آشنایی دارید، علاوه بر مواردی که در این مطلب ذکر می شود، خلاقیت به خرج داده و اقدام به ایجاد یک شغل جدید در منزل خود بکنید. بسیاری از کارهایی که در اینجا ذکر میشود بیشتر مناسب خانوم ها می باشد و بیشتر برای آنها کاربرد دارند. اگر هم در موارد ذکر شده تخصصی ندارید می توانید به دوره های آموزش فنی و حرفه ای رفته و یکی از آنها را که بیشتر به آن علاقه دارید آموزش بینید و از آن کسب درآمد کنید.

وبلاگ نویسی

1758968_263

بسیاری از وب سایت ها و وبلاگ هایی که در ایران مشغول به کار هستند برای وبلاگ های خود نیازمند نویسندگانی هستند که با نویسندگی خود برای سایت آنها تولید محتوی نماید و به ازای هر مطلب و یا به صورت ماهانه و یا هفتگی درآمدی را به نویسندگان مطالب ارائه میدهند.ممکن است این درآمد در وهله ی اول زیاد به نظر نرسد ولی شما میتوانید همزمان نویسندگی در چند سایت مختلف را انجام دهید و از هر کدام کسب درآمد جداگانه داشته باشید. برای اینکار در منزل به اینترنت پر سرعت و کمی خلاقیت و ذوق نویسندگی احتیاج دارید. ما نیز در وبلاگ جیب نت از نویسندگان مطالب استقبال میکنیم و حاضر به همکارانی با آنها هستیم. در این راستا فراخوان وبلاگ نویسی را در وبلاگ جیب مطالعه بفرمایید.

همکاری در فروش

hamkari-da-forosh

بسیاری از سایت های اینترنتی هستند که محصولات خود را توسط بازاریابان اینترنتی به فروش می رسانند. به این ترتیب که بازاریابان محصولات آنها را به صورت اینترنتی و در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام و اینستاگرام و… و یا سایت های خودشان تبلیغ میکنند و در صورت فروش محصول درصدی از فروش به عنوان دستمزد نصیب آنها می شود. پس هرچه محصول بیشتری را به فروش برسانند درآمد بیشتری نصیبشان خواهد شد. سایت جیب نت نیز در این زمینه آماده ی همکاری با عزیزانی است که قصد کسب درآمد در منزل را دارند. برای اطلاع بیشتر مطلب کسب درآمد از سایت جیب نت و آموزش نحوه ی کسب درآمد از سایت جیب نت را مطالعه بفرمایید.

تایپ نمودن متون

keyboard-typing

شما میتوانید با مراجعه به مکان هایی که پروژه های دانشجویی انجام میدهند و نیازمند تایپیست هستند از آنها برای مدت یک هفته کار گرفته و کار خود را در منزل انجام دهید و به آنها تحویل دهید. برای اینکار شما به یک کامپیوتر رو میزی ارزان قیمت و یا یک لپ تاپ که برنامه Offic بر روی آن نصب باشد نیاز دارید.

ترجمه ی متون

اگر به زبان دیگری غیر از فارسی تسلط دارید می توانید با مراجعه به مراکزی که نیاز به مترجم متون دارند، متن را دریافت کرده و پس از ترجمه، آن را تحویل و دستمزد خود را دریافت نمایید. برای اینکار حتی میتوانید پس از آشنایی با مراکز مختلف در صورت امکان مراجعه ی حضوری نیز نداشته باشید و از طریق ایمیل متون را دریافت کنید و متن ترجمه شده را نیز برای آنها ایمیل کنید و دستمزد خود را دریافت کنید. در این مورد می تواند ترجمه ی متون با تایپ نمودن نیز همراه گردد و دستمزد بالاتری را نصیب شما نماید.

خیاطی و دوخت لباس در منزل

51653_03511

شما می توانید در صورتی که در امر خیاطی و دوختن لباس مهارت دارید از مزون ها و مراکز فروش لباس ها سفارش گرفته و با داشتن یک چرخ خیاطی مناسب اقدام به دوخت لباس برای آنها بکنید و کسب درآمد کنید. البته پیشنهاد ما به شما این است که این کار را ابتدا با گرفتن سفارش از دوستان و آشنایان خود آغا کنید و از کارهای تکمیل شده ی خود عکس بگیرید و پس از اینکه تعدادی لباس برای اطرافیان خود دوختید کار خود را گسترش دهید و از مزون ها و بوتیک ها نیز سفارش بگیرید. حتی در صورت پیشرفت میتوانید تعدادی خیاط دیگر را به استخدام خود در منزلتان در آورید و یک قسمت از منزلتان را تبدیل به یک کارگاه تولیدی پوشاک کنید.

دوخت عروسک

عروسک-اسکندر

دوخت عروسک در منزل نیز یکی از کارهای جالب و بسیار پر سود است، چراکه مخاطبین خرید عروسک های شما هم کودکان خواهند بود و هم بزرگسالانی که در مراسم های مختلف به یکدیگر عروسک هدیه میدهند. شما میتوانید عروسک های خود را به مغازه داران بفروشید و یا یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید و از عروسک هایتان عکس بگیرید و در سایت خود قرار دهید و اقدام به فروش آن ها کنید.

ساخت جعبه کادویی

Box4

یکی دیگر از کارهایی پر سود است، شما میتوانید جعبه های فانتزی و زیبا و ملزومات تزئین جشن ها و مناسب ها را درست نمایید و آنها را به فروش برسانید. برای اینکار باید کمی خلاقیت هنری داشته باشید و ذوق به خرج دهید تا کارهای شما برای خریداران جذابیت داشته باشد.

فروشگاه اینترنتی کوچک

شما می توانید با مراجعه به عمده فروش ها هر کالایی را که میخواهید به قیمت مناسب خرید کنید و با راه اندازی یک سایت اینترنتی آنها را به فروش برسانید. می توانید از اجناس ارزان و خرده ریز شروع کنید و کم کم کارتان را گسترش دهید. یک قسمت از اتاق خود را نیز برای انبار نمودن کالاهای خرید شده اختصاص دهید. اینکار به هوش اقتصادی  شما بستگی دارد که تشخیص دهید چه کالایی را برای فروش قرار دهید تا از طریق سایتتان فروخته شود. همچنین باید قدرت چرخاندن و انجام امور رایج سایت خود را داشته باشید وگرنه به موفقیتی دست پیدا نخواهید کرد. دقت کنید که افراد برای خرید یک جوراب حاضر به پرداخت هزینه ی پیک یا پست نخواهند بود پس کالای خود را متنوع و هوشمندانه انتخاب کنید.

بازاریابی تلفنی در منزل

بسیاری از شرکت هایی که کالایی برای فروش دارند یا شرکت های خدماتی نیازمند بازاریابان تلفنی هستند که کالای آنها را به فروش برساند و شرکت آنها را با انجام بازاریابی مناسب مطرح نماید. شما میتوانید برای آنها به صورت توافقی از طریق منزل و تلفنی بازاریابی نموده و کسب درآمد کنید.

منشی تلفنی در منزل

06

برخی از شرکت ها برای انجام امور خود و پاسخگویی به تلفن ها نیازمند منشی هستند ولی به دلیل کمبود جا امکان استخدام منشی در محل را ندارند لذا شما میتوانید برای اینگونه شرکت ها در منزل پاسخگویی تلفن ها را انجام دهید و طی قراردادی که با آنها بسته اید کسب درآمد کنید.

تدریس خصوصی در منزل

در صورت که در رشته و دروس خاصی مهارت دارید می توانید با دادن آگهی و تبلیغات، در منزل خودتان به دانش آموزان آموزش خصوصی دهید و کسب درآمد کنید.

پشتیبانی سایت

بسیاری از شرکت ها و سایت های بزرگ برای انجام امور سایت خود نیاز به شخص یا مجموعه ای دارند که بتواند سایت آنها را بگرداند و امور جاری سایت را انجام دهد، در صورتی که در زمینه ی برنامه نویسی و کارهای گرافیکی با کامپیوتر نیز مهارت داشته باشید این کار برای شما به مراتب آسان تر خواهد شد و تسلط بیشتری خواهید داشت. ولی در کل با سایت های کوچک تر می توانید کار خود را شروع کنید و کم کم کار خود را بسط دهید مثلاٌ میتوانید کار گرداندن سایت یک مزون لباس زنانه را به عهده بگیرید و تمامی امور مربوطه از قبیل ساماندهی های سایت و افزودن عکس ها و توضیحات لباس های دوخته شده ی جدید را انجام دهید و دستمزد خود را دریافت کنید.

راه اندازی سایت آموزشی

در صورتی که در رشته  و علوم خاصی دانش کافی دارید می توانید یک سایت آموزشی راه اندازی کنید و در آن مطالب آموزشی قرار دهید و آنها را به صورت اینترنتی بفروشید. مثلاً به گونه ای که هر کس میخواهد در سایتتان عضو شود و از مطالب استفاده کند باید حق اشتراک سایت را که شما مبلغ آن را تعیین می کنید بپردازد. یا میتوانید دانلود فایل های آموزشی که قرار می دهید را پولی کنید و فیلمهای آموزشی در منزل تهیه کرده و آنها را در سایت قراد دهید.

آشپزی در منزل

حقوق-آشپز

در صورتی که در نزدیکی محل زندگی شما شرکت ها، مدارس غیر انتفاعی و… وجود دارند که برای مراکز خود نیازمند تهیه ی غذا به صورت روزانه هستند، شما میتوانید از آنها سفارش گرفته و روزانه اقدام به تهیه ی غذای مورد نیاز آنها نمایید.

فروش صنایع دستی و کارهای هنری

n00024201-b

میتوانید در صورتی که توانایی تولید صنایع دستی در منزل را دارید و یا تابلوهای نقاشی خود را به فروش برسانید و کسب درآمد کنید. هم از طریق ایجاد یک فروشگاه اینترنتی و قرار دادن محصولاتتان در آنجا و هم از طریق فروش کارهایتان به مغازه داران و علاقه مندان.

میکاپ و کاشت ناخن

شما میتوانید یکی از اتاق های منزلتان را تبدیل به یک آرایشگاه زنانه کنید و به انجام اموری چون میکاپ و کاشت ناخن بپردازید. برای اینکار میتوانید مشتریان خود ابتدا را از دوستان و آشنایان و همسایگان بگیرید و به تدریج مشتریان بیشتری را جذب نمایید.

 

پخت شیرینی

k005

یکی از کارهایی که شما در صورت داشتن ذوق شیرینی پزی میتوانید انجام دهید پخت شیرینی در منزل و فروش آن در خارج از منزل می باشد. شما میتوانید دستور پخت شیرینی ها مختلف را از اینترنت و یا کتاب های آشپزی جمع آوری کرده و اقدام به پخت شیرینی نمایید. اگر خلاق باشید می توانید دستوری پخت شیرینی جدیدی را نیز خود ابداع کنید و با دایر نمودن سایت آنرا در قبال دریافت مبلغی به دیگران آموزش دهید.

 

راه اندازی یک سایت دانلود

می توانید یک سایت راه اندازی کنید و در آن انواع موزیک و فیلم ها و عکس ها و نرم افزارها و هر چیز قابل دانلود را قرار دهید و به فروش برسانید. البته باید دقت داشته باشید که فعالیت های شما در این حوزه باید کاملا در چهار چوب قوانین کشور باشد در غیر اینصورت سایت شما فیلتر خواهد شما و زحمات شما از بین خواهد رفت.

پروش قارچ

943_244

در صورتی که منزل شما دارای انباری بزرگ و خالی است و یا پارکینگ شخصی دارید و یا یک فضایی که بتوانید مستقلاً و بدون ایجاد آزار برای سایرین به پرورش قارچ بپردازید، درنگ نکنید. درست است که فضای شما ممکن است برای اینکار کوچک باشد ولی شما برای پرورش قارچ نیاز به یک فضای بزرگ ندارید و میتوانید کار خود را از انباری منزلتان شروع کنید. قارچ از آنجا که یک خوراکی لذیذ و سالم است همیشه طرفداران خود را خواهد داشت و نگران فروش قارچ ها خود نباشید. حتی اگر مغازه دارها از شما خرید نکنند میتوانید آن را به فامیل و اطرافیانتان بفرووشید و یا در گوشه ی خیابان و یا صندوق عقب ماشینتان بگذارید و بفروشید.

چاپ روی سطوح

برای اینکار شما نیاز به یک دستگاه چاپ حرارتی و یک رایانه و یک پرینتر با کیفیت دارید. این دستگاه ها جای زیادی در منزل شما نخواهند گرفت و می توانید آنها را در گوشه ای از منزلتان قرار دهید و چون کثیف کاری خاصی ندارند و کار چاپ به این شیوه خیلی ساده و تمیز است براحتی میتوانید در منزل خود این کار را انجام دهید و بر روی سطوح مختلف از قبیل: تیشرت، لیوان، بشقاب، کلاه و… نقش های زیبایی چاپ کنید و آنها را به فروش برسانید.

کارهای ذکر شده در بالا تنها تعدادی از هزاران کاریست که شما میتوانید با خلاقیت خود در منزل انجام دهید و درآمد مناسب کسب نمایید. پس اگر دنبال راه اندازی یک کسب و کار مناسب هستید تعلل نکنید و از همین امروز اقدام به کسب درآمد کنید.

برای خواندن مطالب بیشتر در وبلاگ جیب نت اینجا کلیک کنید.

جهت ثبت اگهی و تبلیغات اینترنتی در سایت جیب نت اینجا کلیک کنید.

اگر شما جزء آن دسته افراد هستید که بیکاری روانتان را به هم میریزد و علاقه به کسب درآمد دارید ولی امکان کار خارج از منزل ندارید یا نمیخواهید هزینه های سنگین اجاره ی یک ملک تجاری را بپردازید و یا میخواهید کار دومی در ساعاتی که در منزل حضور دارید داشته باشید، حتما این مطلب را بخوانید و از آن ایده بگیرید. ما در این مطلب سعی کرده ایم یک سری ایده های عملی جهت کار در منزل را به شما ارائه دهیم. در ادامه ی مطلب با جیب نت همراه باشید: در آغاز باید بگوییم که هر یک…

بازبینی عمومی

امتیاز کاربران: اولین ارسال کننده باشید!
0

پاسخی بنویسید