با کلیک بر روی 1+ جیب نت را در گوگل محبوب کنید

سری جدید SSDهای KingSton سریع و مقرون به صرفه

سری جدیدی از SSDهای مقرون به صرفه خود را برای استفاده های مختلف روانه بازار کرد.

سری UV400 در ظرفیت های ۱۲۰ گیگابایت، ۲۴۰ گیگابایت، ۴۸۰ گیگابایت و ۹۶۰ گیگابایت عرضه می شون. سرعت خواندن ترتیبی این SSDها به ۵۵۰ مگابایت بر ثانیه و سرعت نوشتن ترتیبی آنها به ۵۰۰ مگابایت بر ثانیه می رسد که تا ۱۰ برابر از هارد دیسک های رایج با سرعت چرخش ۷۲۰۰ دور در دقیقه سریعتر هستند.

سری UV400 با بکارگیری تراشه های حافظه TLC و کنترلر چهار کاناله Marvell 88SS1074 ساخته شده اند که ترکیب خوبی از قیمت مناسب و کارایی بالا است. این کنترلر به طور اختصاصی برای تراشه های حافظه NAND TLC طراحی شده و ویژگی های قابل توجه ای شامل رابط SATA 6Gb/s،حالت خواب برای کاهش مصرف انرژی در مواقع بلااستفادگی و رمزنگاری ۲۵۶ بیتی AES دارد.

 

SSDهای سری UV400 در دو بسته بندی مختلف عرضه می شوند. بسته بندی استاندارد برای کامپیوترهای رومیزی معمولی تدارک یافته اما بسته بندی دوم دارای لوازم جانبی از جمله مبدل USB، مبدل ۲٫۵ اینچی به ۳٫۵ اینچی و کانکتور تغذیه است. بنابراین هم برای کامپیوترهای رومیزی هم لپ تاپ ها نیز قابل استفاده هستندو یکی دیگر از ویژگی های این سری، پوشش بیرونی لاستیکی است که باعث افزایش دوام SSD دربرابر لرزش شدید و ضربه می شود.


وزن SSDهای سری UV400 تنها ۵۷ گرم و ضخامت آنها ۷ میلی متر است. فاصله بین خرابی این SSDها یک میلیون ساعت برآورد شده است. مدل ۱۲۰ گیگابایتی این سری برای ۵۰ ترابایت، مدل ۲۴۰ گیگابایتی برای ۱۰۰ تربایایت، مدل ۴۸۰ گیگابایتی برای ۲۰۰ ترابایت و مدل ۹۶۰ گیگابایتی برای ۴۰۰ ترابایت نوشتن داده تضمین می شود.

منبع: چیپ ایران

برای خواندن مطالب بیشتر در وبلاگ جیب نت اینجا کلیک کنید.

جهت درج آگهی تبلیغاتی در سایت جیب نت اینجا کلیک کنید.

سری جدیدی از SSDهای مقرون به صرفه خود را برای استفاده های مختلف روانه بازار کرد. سری UV400 در ظرفیت های ۱۲۰ گیگابایت، ۲۴۰ گیگابایت، ۴۸۰ گیگابایت و ۹۶۰ گیگابایت عرضه می شون. سرعت خواندن ترتیبی این SSDها به ۵۵۰ مگابایت بر ثانیه و سرعت نوشتن ترتیبی آنها به ۵۰۰ مگابایت بر ثانیه می رسد که تا ۱۰ برابر از هارد دیسک های رایج با سرعت چرخش ۷۲۰۰ دور در دقیقه سریعتر هستند. سری UV400 با بکارگیری تراشه های حافظه TLC و کنترلر چهار کاناله Marvell 88SS1074 ساخته شده اند که ترکیب خوبی از قیمت مناسب و کارایی بالا است.…

بازبینی عمومی

امتیاز کاربران: اولین ارسال کننده باشید!
0

پاسخی بنویسید