با کلیک بر روی 1+ جیب نت را در گوگل محبوب کنید

مرام نامه ی وبلاگ جیب نت

انتشار مطالب این وبلاگ تنها با ذکر نام وبلاگ جیب نت و قرار دادن لینک مطلب مجاز خواهد بود.

۱٫ استفاده از کلمات یا تصاویر رکیک و نامناسب در پروفایل کاربر (شامل نام کاربری، آواتار، امضا و …)
تبصره: استفاده از کلماتی که به نحوی با اسامی مدیران و ادمینهای سایت مشابهت داشته باشد یا کاربران را گمراه کند، مجاز نیست.

۲٫ هر کاربر تنها حق انتخاب یک نام کاربری را داشته و در صورت فعالیت یک کاربر با دو اکانت هر دو اکانت محدود یا حذف خواهد شد.

۳٫ هر مطلب صرفا بیانگر نظر و عقیده نویسنده آن است و بیانگر نظر و عقیده مسئولان و مدیران سایت جیب نت و یا تفکر حاکم بر این وبلاگ نیست. بدیهی است مسئولیت تمامی مطالب و نوشته ها بر عهده شخص نویسنده آنهاست.

۴٫ احترام به کاربران و مدیران سایت، حفظ روحیه دوستی و رعایت حقوق دیگران، شرط ادامه فعالیت در یک محیط عمومی مجازی است.

۵٫ انتخاب کلمات مناسب در هنگام درج نظرها نشان دهنده ی شخصیت و ادب شخص نویسنده می باشد و در صورت استفاده از الفاظ نامناسب نظر کاربر تایید نخواهد شد و توسط مدیران به فرد خاطی تذکر داده خواهد شد و در صورت عدم رعایت مجدد کاربر، اکانت وی غیر فعال خواهد شد، نوشتن مطالب به فارسی و درج لینک مرجع در هنگام نقل قول از سایت دیگر،از وظایف مهم کاربران است. از نوشتن نظرات غیر مرتبط با هر پست خودداری فرمایید و در صورت سوال یا مشکل از طریق فرم تماس با اقدام نمایید.

۶٫ ارائه ی نظر در مورد دین، سیاست، مذهب، مقدسات و مسایل مربوطه در هر نوع و روش آن (چه موافق و چه مخالف) ، هیچ کمکی در راستای نیل به اهداف فنی سایت ننموده و تحت هیچ شرایطی مجاز نیست.

۷٫ ارائه ی نظر در مورد راه های عبور از فیلتر، نرم افزارها ، معرفی سایتهای فیلتر شده و مسایل مرتبط تحت هیچ شرایطی مجاز نیست.

۸٫ نوشتن مطالب تبلیغاتی و تجاری (خرید و فروش دوستانه بین کاربران) داخل کامنت ها و زیر پست ها مجاز نیست و انجام تبلیغات فقط از طریق سایت جیب نت بایستی صورت بگیرد. مطالبی از این دست از پست ها حذف خواهند شد.

۹٫ امضای کاربران میتواند شامل یک عکس و نهایتاً دو خط نوشته باشد همچنین حجم عکس نباید از ۵۰ کیلو بایت بیشتر باشد. امضاهای نا مناسب بدون اطلاع قبلی حذف می شوند.

– رعایت قوانین فوق برای کلیه کاربرانی که ثبت نام می کنند الزامی است.