با کلیک بر روی 1+ جیب نت را در گوگل محبوب کنید

عاشق آنچه که انجام میدهید باشید

 

همه ی ما در طول زندگی دست به انجام فعالیت هایی می زنیم که این فعالیت ها ماجراهای روزانه ی زندگی ما را در بر می گیرید، کارهایی که ما میتوانیم در طول یک روز انجام دهیم م تواند باعث احساس خوشبختی ما از زندگیمان شود و گاه هم میتواند باعث رنجش و احساس نارضایتی ما از زندگی شود. اگر احساس خوشایندی درزندگی داشته باشیم در مسیر درستی قدم برداشته ایم و این همان چیزی است که هر انسانی در زندگی خود باید تجربه کند. در ادامه ی مطلب با جیب نت همراه باشید.

اگر با استفاده از تجربیاتی که کسب کرده اید در جهت رسیدن به خوشبختی تلاش کنید به نظر اصلا خودخواهانه نخواهد بود. سعی کنید اول خودتان را خوشحال کنید و بعد خانواده را.

اگر می خواهید، یک ساعت خوش بخت باشید، چرتی بزنید.

اگر می خواهید، یک روز خوش بخت باشید، به گردش بروید.

اگر می خواهید، یک هفته خوش بخت باشید به مسافرت بروید.

اگر می خواهید، یک ماه خوش بخت باشید ازدواج کنید.

اگر می خواهید، یک سال خوش بخت باشید دارایی را به ارث ببرید.

اگر می خواهید، تمام عمرتان را خوش بخت باشید، بیاموزید عاشق همه ی آنچه که در زندگی انجام میدهید باشید.

بعضی از ما آن قدر ساده ایم که عاشق آنچه برای زندگی مان انجام میدهیم نیستیم. در مود چیزهای دیگری که ممکن است در آینده به آن ها برسیم، رویا پردازی میکنیم. همیشه مرغ همسایه غاز است.

به سلامتی و عقلتان اهمیت بدهید. اگر همسر سالمی دارید، آن را یادداشت کنید. اگر فرزند سالمی دارید، آن را هم یادداشت کنید. حالا مثلا اگر فرزندتان خوب درس نمیخواند. این را آن طرف بنویسید و سپس برای بهبود و پیشرفتش برنامه ریزی کنید، بگوئیم مثلاً سه سال. نمی توانید این کار را همان لحظه انجام هید.

خوشبختی مثل جریان نقدینگی مثبت است.به مقداری که پس انداز می کنید، بستگی دارد نه مقدار درآمدی که دارید.برای خوشحال تر شدن و افزایش میزان نقدینگی تان دو راه وجود دارد. یا با کم کردن توقعات  یا با افزای درآمد. همین حالا می توانید توقعات تان را کم کنید ولی افزایش درآمد به زمان نیاز دارد. چه یک میلیون تومان درآمد داشته باشید و چه ده میلیون تومان، این قانون یکسان است.

در اداره و منزل خانه داری را تمرین کنید و  هر چیزی را که ناراحتتان میکند، از بین ببرید، مثلا لامپ سوخته، سیم لخت، دیوار کثیف و غیره.

به طور مرتب همه ی کارهایتان را خودتان مورد رسیدگی قرار دهید. اگر با خودتان صادق باشید، در خواهید یافت کار درست است و چه وقت اشتباه. اگر چه بین سیاه و سفید، طیف های زیادی خاکستری وجود دارد.

نه راه خوب برای خوشحال بودن…همین حالا!

وقتی من تغییر کردم زندگی ام تغییر کرد: تصمیم گرفتم که خودم را تغییر دهم و به آنچه می خواستم رسیدم…تقریباً!

ذهن و قلب بهترین دارایی من هستند. بایستی آگاهانه و ناخودآگاه روی آنها سرمایه گذاری کنم. این کار را باید با تجربه کردن هر روزه و به خاطر آوردن، تامل و اندیشه در آن ها قبل از خواب انجام دهم.

برای خوشحال ماندن، تصویری که از خود در ذهنم دارم خیلی مهم است. اطمینان حاصل میکنم که اغلب اوقات احساس خوبی نسبت به خودم دارم.

سخاوتمندانه به همه سلام کنید.

بخشش خوشحالیست. ببخشید و فراموش کنید، این کار ساده ایست اگر کمی از خود گذشتگی نشان دهید.

رسیدن به کمال کار آسانی نیست و عواقب اشتباهاتمان به خودمان باز میگردد. این مورد به من کمک می کند تا کمی بیش تر خوش حالی به دست آورم.

اگر فکر کنید فقیر هستید، فقیر باقی می مانید. اگر فکر کنید غنی هستید، غنی می شوید.

هر شکستی فرصت است. این گونه فکر کردن و سعی در خوش حال شدن، خوش حالی را برایتان به ارمغان می آورد.

نعمت هایی را که دارید بشمارید و قدر آن ها را بدانید. نگران نباشید…خوش حال باشید!

در پایان اگر میخواهید همیشه خوشحال باشید، عاشق هر چیزی که انجام می دهید باشید.

برای خواندن مطالب بیشتر در وبلاگ جیب نت اینجا کلیک کنید.

جهت ثبت آگهی تبلیغاتی در سایت جیب نت اینجا کلیک کنید.

  همه ی ما در طول زندگی دست به انجام فعالیت هایی می زنیم که این فعالیت ها ماجراهای روزانه ی زندگی ما را در بر می گیرید، کارهایی که ما میتوانیم در طول یک روز انجام دهیم م تواند باعث احساس خوشبختی ما از زندگیمان شود و گاه هم میتواند باعث رنجش و احساس نارضایتی ما از زندگی شود. اگر احساس خوشایندی درزندگی داشته باشیم در مسیر درستی قدم برداشته ایم و این همان چیزی است که هر انسانی در زندگی خود باید تجربه کند. در ادامه ی مطلب با جیب نت همراه باشید. اگر با استفاده از تجربیاتی…

بازبینی عمومی

امتیاز کاربران: اولین ارسال کننده باشید!
0

پاسخی بنویسید