با کلیک بر روی 1+ جیب نت را در گوگل محبوب کنید

فراخوان وبلاگ نویسی در وبلاگ جیب نت

blog

با سلام خدمت دوستان عزیز جیب نتی
به استحضار می رساند، در راستای اعتلای سایت و وبلاگ جیب نت، و در جهت ارائه ی مطالبی مفیدتر که سلیقه ی همه مخاطبین را جلب نماید، از عزیزانی که مطالب مفید در زمینه های گوناگون و مرتبط با سر فصل مطالب ارائه شده در وبلاگ دارند، دعوت می نماییم که در صورت تمایل مطالب خود را برای ما ارسال نمایند تا با ذکر نام خودشان در وبلاگ قرار دهیم تا سایر دوستان نیز بتوانند از آنها استفاده نمایند.
برای ارسال مطالب می توانید مطالب خود را در قالب یک فایل Word به ایمیل جیب نت به نشانی jibnet.home@gmail.com ارسال فرمایید و یا از طریق تلگرام به شماره ۰۹۳۳۱۶۷۷۰۶۳ ارسال نمایید.
مطالب ارسال شده پس از مطالعه و بررسی توسط ناظرین سایت جیب نت با ذکر نام نفر ارسال کننده برای استفاده ی عموم داخل سایت قرار خواهد گرفت.

5e9c79e1b4ab78c792603aaf2733879c

به چند نکته توجه داشته باشید:
۱- مطالب ارسالی نه خیلی کوتاه و نه خیلی بلند باشد دقت کنید مطالب خود را بین ۱۰ تا نهایت ۸۰ خط بگنجانید.
۲- مطالب ارسالی ترجیحا با عکس های گرافیکی در لابلای مطالب همراه باشد.
۳- حریم خصوصی افراد در نوشته ها رعایت گردد.
۴- از کلمات مناسب برای نگارش متن استفاده گردد.
۵- داخل متون به هیچ گرایش و مذهب و قومیتی توهین نگردد.
۶- از ذکر مطالب اعتقادی و سیاسی داخل متون پرهیز گردد.
۷- مطالب غیر تکراری باشند و از منابع دیگری کپی نشده باشند.
هر سه ماه یکبار،از میان افراد به فردی که بیشترین و با کیفیت ترین مطالب ارسالی را داشته باشد، از طرف جیب نت جایزه ای ارزنده ای اهدا خواهد شد.
در صورتی که پیشنهادی جهت بهتر شدن فرآیند عملکرد سایت و وبلاگ جیب نت دارید، می توانید پیشنهادات خودتان را از طریق تلگرام یا ایمیل سایت جیب نت که در بالا ذکر شد با ما درمیان بگذارید تا همه با هم از مطالعه ی مطالب وبلاگ جیب نت لذت ببریم و در جهت اعتلای فرهنگ وبلاگ خوانی و وبلاگ نویسی سهیم باشیم.

با سلام خدمت دوستان عزیز جیب نتی به استحضار می رساند، در راستای اعتلای سایت و وبلاگ جیب نت، و در جهت ارائه ی مطالبی مفیدتر که سلیقه ی همه مخاطبین را جلب نماید، از عزیزانی که مطالب مفید در زمینه های گوناگون و مرتبط با سر فصل مطالب ارائه شده در وبلاگ دارند، دعوت می نماییم که در صورت تمایل مطالب خود را برای ما ارسال نمایند تا با ذکر نام خودشان در وبلاگ قرار دهیم تا سایر دوستان نیز بتوانند از آنها استفاده نمایند. برای ارسال مطالب می توانید مطالب خود را در قالب یک فایل Word به…

بازبینی عمومی

امتیاز کاربران: اولین ارسال کننده باشید!
0

پاسخی بنویسید