با کلیک بر روی 1+ جیب نت را در گوگل محبوب کنید
قربانیان مد چه کسانی هستند؟

قربانیان مد چه کسانی هستند؟

در دنیای مد و فشن یک اصطلاح را زیاد می شنویم و آن هم قربانی مد است! اما ایا واقعا قربانی چه کسانی هستند؟ قربانی مد به فردی گفته می شود که بدون هیچ ملاحظه ای مدها و گرایش های روز را می پذیرد و قربانی آن می شود چون تمام مدها برای یک شخص مناسب نیستند و هر مدی مناسب افراد خاصی است. لطفا در ادامه همراه جیب نت باشید تا به بررسی این موضوع بپردازیم

برای خودتان لباس بپوشید

لباس هایی را بپوشید که مناسب حالت بدن شما و مطابق با سلیقه و استایل شخصی شما هستند.

مدل هایی را بخرید که دوست دارید

هر شخص علایق خاصی دارد. اگر جدیدترین مد های ارائه شده مطابق با سلیقه شما نیست، اجباری نیست که لباس مطابق با این مد را بخرید.

بدن خود را بپذیرید

اندام هر شخصی دارای نقص هایی است پس قبل از هر چیز بدن خودتان را بپذیرید تا بدانید که چه لباسی مناسب بدن شما است.

سایز بدن خود را بدانید

برای انتخاب لباس اولویت را به اندازه بودن لباس و سایز مناسب قرار دهید. نیاز نیست سایزهای خیلی تنگ یا خیلی گشاد انتخاب کنید.

مطابق با بودجه خود خرید کنید

اگر براساس بودجه خود خرید کنید، سعی خواهید داشت تا لباس هایی را بخرید که برای شما بهترین هستند و از خریدن لباس های غیرضروری و اضافی خودداری می کنید.

به طرح لباس دقت کنید نه به شرکت سازنده آن

اگر تمرکز خود را به خریدن از برند خاصی قرار دهید، پس از مدتی، خرید لباس های آن برند خاص برایتان عادت می شود و حتی ممکن است لباس هایی را بخرید که مناسب بدن  ظاهر شما نیستند.

قبل از خرید لباس آن را پرو کنید

سعی کنید در اتاق پرو، لباس دلخواه خودتان را پرو کنید و خوب خود را در آینه قدی اتاق پرو برانداز کنید و حتی از دوست خود بخواهید که نظر دهد.

لباس هایی را بپوشید که مناسب موقعیت ها و مراسم است

هر لباسی را نمی توان در هر مراسم و مکانی پوشید. بهتر است برای هر موقعیت و مراسم خاص لباس های خاص آن موقعیت و مراسم را پوشید و به مد بودن یا مد نبودن لباس توجه نکرد.

لطفا برای ثبت آگهی خود اینجا کلیک کنید

پاسخی بنویسید