با کلیک بر روی 1+ جیب نت را در گوگل محبوب کنید

معرفی مشاغل پر در آمد با سرمایه ی اولیه ی کم

داشتن یک شغل مناسب با درآمد خوب همواره آرزوی همه ی افراد بوده و هر کس به طریقی اقدام به این کار میکند، عده ای با کار کردن به صورت کارمندی و حقوق بگیری شغلی برای خود انتخاب کرده اند و عده ای با تکیه بر سرمایه ی خود کسب و کاری به صورت آزاد برای خود راه اندازی میکنند. اما در این میان عده ای هستند که دارای پشتکار خوبی هستند و افکار خوبی در سر دارند و میخواهند برای خود کسب و کاری مناسب دست و پا کنند ولی به دلیل سرمایه ی اولیه ی کمی که دارند نمی دانند چه کاری می توانند انجام دهند. در ادامه ی مطلب می خواهیم به شما برخی از کارهای پر سود که نیاز به سرمایه ی اولیه کمی دارند را معرفی کنیم. در ادامه ی مطلب یا جیب نت همراه باشید:

 

تولید کود آلی از طریق کرم زباله خوار

worm-34

کرمی به نام آیزینو فه تیدو معروف به کرم زباله خوار نوعی کرم خاکی است که نسبت به تغییرات محیطی مقاوم است و همچنین سرعت رشد و تکثیر بالایی دارد و میتواند هزاران کیلو زباله را در کمتر از دو ماه تبدیل به بهترین و گرانقیمت ترین کود موجود در بازار به نام ورمی کمپوست کند. علیرغم اینکه خود این کرم دارای قیمت بالایی نیست ولی می تواند با تولد کود مذکور سود آوری بالایی برای ما داشته باشد. یعنی با توجه به حجم و وسعت زباله ها مثلا می توانید اقدام به خرید یک کیلو کرم نمایید و با توجه به سرعت رشد و تکثیر آن بعد از مدتی تعداد آنها را افزایش دهید.
کورد ورمی کمپوست علاوه بر اینکه دارای مشتریان دائمی خود هست، شما با افزایش تعداد کرم ها می توانید به فروش آنها نیز بپردازید. البته لازم به ذکر است این شغل جدا ی اینکه پر در آمد است و هزینه ی اولیه ی بسیار اندکی را می طلبد، کار هر کس نیست و روحیه ی خاص خود را می طلبد، ولی اگر روحیه ی انجام این کار را دارید ضمن اینکه به محیط زیست کمک کرده اید درآمد بالایی نیز از این طریق خواهید داشت.

تولید و پرورش آلوئه ورا

الوورا-9

گیاه آلوئه ورا یک گیاه بسیار پر منفعت است که ماده ی ژلاتینی موجود درون آن میتواند شفابخش بیماری های پوستی و زخم ها و سوختگی باشد و جزو درمان های کاملا موثر در کاهش قند خون و بهبود سیستم گوارش و تقویت سیستم ایمنی بدن محسوب می شود. این گیاه یک گیاه مقاوم است و دچار آفت و بیماری کمی می شود و تقریباً در هر شرایطی، به شکلی راحت قابل عمل آوری و تکثیر است. به دلیل استفاده ی دارویی از این گیاه، بازار خرید آن همیشه داغ و سود آور می باشد.

پرورش قارچ های خوراکی

290576_772

قارچ های خوراکی به دلیل سالم بودن، استفاده ی غذایی زیادی در همه جای دنیا دارند، تولید و پرورش قارچ ها نیاز به سرمایه ی اولیه ی خیلی زیادی ندارد و شما برای اینکار نیاز به زائدات کشاورزی و دامپروری ها مانند کاه، فضولات حیوانات و کمی آهک و کود مرغ دارید. قارچ ها به سرعت محصول میدهند و به همین دلیل در صورتی که شما جای کافی و مناسب برای کاشت داشته باشید می توانید به سرعت و در مقادیر زیاد محصولاتتان را برداشت کنید. به طور متوسط حدود هر ۷۰ روز دو بار محصول خواهید داشت.قارچ ها همیشه مشتریان خود را دارند و شما می توانید هم به فروش عمده و هم فروش جزئی بپردازید و کسب درآمد کنید.

چاپ سیلک

802

چاپ سیلک مهارت بالایی نمی خواهد و با چند روز تمرین و چند ساعت آموزش می توان به همه ی فوت و فن های آن آگاهی پیدا کرد و توسط تمامی اعضای خانه قابل اجرا می باشد. به این ترتیب که شما تصویر چاپ شده بر روی برگه را بر روی انواع پارچه و پلاستیک و نایلون و هر چیز که نیاز به چاپ دارد پیاده می کنید. و شما برای اینکه بخواهید یک تصویر یا نوشته ی خاص رو بر روی چند محصول چاپ کنید تنها نیاز دارید که یکبار از آن تصویر کپی یا پرینت تهیه کنید و آنرا بر روی تعداد زیادی محصول یکسان تکثیر کنید. دستگاه چاپ سیلک در ساده ترین نوع خود از یک توری سیلک و یک قاب تشکیل شده که با استفاده از رنگ ها و مواد شیمیایی مخصوص تصویر یا متن مورد نظر را بر روی سطوح چاپ میکند. در این نوع چاپ هم میتوان اقدام به چاپ سیاه و سفید و هم اقدام به چاپ رنگی نمود. دستگاه فوق به همراه مواد شیمیایی و رنگ ها در استفاده اولیه، هزینه ای بین ۲۰۰ هزار تا ۵۰۰ هزار تومان برای شما در پی خواهد داشت که در مقایسه با سود آوری کار مبلغ بسیار ناچیزی محسوب میشود.

چاپ سابلیمیشن

ricoma_4_1_Fixd

این سبک چاپ از چاپ سیلک پیشرفته تر است و کثیف کاری کمتری دارد ول به سرمایه ی اولیه ی بیشتری نیاز دارد و نتیجه ی کار بخصوص در چاپ های رنگی با کیفیت تر خواهد بود. برای انجام این کار، می توانید قسمتی از اتاق یا خانه ی خود را برای اینکار اختصاص دهید. برای اینکار نیاز به یک دستگاه چاپ سابلیمیشن و یک پرینتر با پنج مخزن رنگ دارید که کیفیت تصاویر چاپ شده را بهتر نمایش دهد. شما با داشتن این دستگاه ها می توانید بر روی انواع تیشرت و کلاه و لیوان و بشقاب و… طرح مورد نظر را چاپ کنیدو بفروشید، برای اینکار کافیست که طرح مورد نظر خود را از طریق پرینتر بر روی کاغذهای مخصوص سابلیمیشن پرینت کنید و با قرار دادن طرح پرینت شده بر روی سطح توسط دستگاه چاپ سابلیمیشن و با اعمال حرارت و پرس ،از طریق این دستگاه تصویر را بر روی سطح حک کنید. به همین سادگی شما می توانید طرح های متنوعی را بر روی سطوح مختلف ایجاد کنید و آنها را بفروشید. برای هزینه ی اولیه ی شما نیاز به یک دستگاه چاپ سابلیمیشن تک کاره یا چند کاره خواهید داشت که قیمتی بین ۶۰۰ هزار تا ۳ میلیون تومان دارد. همچنین نیاز به یک پرینتر با ۵ مخزن رنگ و وضوح چاپ مناسب خواهید داشت که قیمت آن نیز بین ۶۰۰ هزار تا ۱ میلیون تومان می باشد. همچنین نیاز به موارد اولیه برای چاپ خواهید داشت، مثلاً در صورتی که قصدتان چاپ بر روی تیشرت است باید تعدادی تیشرت ساده تهیه کنید و بر روی آنها طرح را چاپ نمایید که با توجه به جنس نخ و کیفیت دوخت قیمت آنها متفاوت است. برای شروع کار شما می توانید با سرمایه ای بین ۲ تا ۴ میلیون تومان اقدام به شروع نمایید. مزیت چاپ سابلیمیشن به چاپ سیلک در تمیز تر بودن نحوه ی کار است که امکان کار داخل منزل را برای فرد فراهم میکند ولی عیب آن نسبت به چاپ سیلک این است که قیمت تمام شده ی هر چاپ در این روش از چاپ سیلک گرانتر می باشد. اگر می خواهید برای خود کسب و کاری راه اندازی و سرمایه ی زیادی ندارید و میخواهید هزینه های جانبی رهن و اجاره ی مغازه را متقبل نشوید می تواند این کار را در منزل شروع کنید و کسب و کاری با سود مناسب برای خود ایجاد نمایید.

برای مطالعه مطالب بیشتر در وبلاگ جیب نت اینجا کلیک کنید.

جهت ثبت آگهی و تبلیغات اینترنتی در سایت جیب نت اینجا کلیک کنید.

داشتن یک شغل مناسب با درآمد خوب همواره آرزوی همه ی افراد بوده و هر کس به طریقی اقدام به این کار میکند، عده ای با کار کردن به صورت کارمندی و حقوق بگیری شغلی برای خود انتخاب کرده اند و عده ای با تکیه بر سرمایه ی خود کسب و کاری به صورت آزاد برای خود راه اندازی میکنند. اما در این میان عده ای هستند که دارای پشتکار خوبی هستند و افکار خوبی در سر دارند و میخواهند برای خود کسب و کاری مناسب دست و پا کنند ولی به دلیل سرمایه ی اولیه ی کمی که دارند…

بازبینی عمومی

امتیاز کاربران: اولین ارسال کننده باشید!
0

پاسخی بنویسید