دوستان و کاربران عزیز جیب نت هنگام ثبت آگهی به دو نکته ی زیر دقت داشته باشید:

۱- درج تصویر برای آگهی شما جهت بیشتر دیده شدن آگهی توسط سایر کابران، بسیار مهم و حائز اهمیت است. وجود تصویر در آگهی ثبت شده به صورت ناخودآگاه نظر کاربران را به خود جلب میکند به طوریکه به تجربه دیده شده که کاربران از آگهی های بدون تصویر به راحتی عبور میکنند و حتی وقت خود را صرف دیدن آنها نمیکنند. بنابراین در صورتی که آگهی ثبت میکنید سعی کنید حتما آگهیتان حداقل یک عکس داشته باشد. توصیه جیب نت به شما این است که ترجیحا این عکس، یک عکس واقعی از کالا یا خدمات شما باشد که توسط شخص شما گرفته شده باشد، زیرا اینکار باعث می شود کاربران بیشتر بتوانند با موضوع آگهی شما ارتباط برقرار کنند و احساس اطمینان بیشتری نسبت به آن خواهند نمود. پس این نکته را فراموش نکنید:

آگهی بدون تصویر عملکرد آگهی شما را به شدت کاهش میدهد،پس حتماً حداقل یک تصویر برای آگهی خود درج نمایید.

۲- توجه داشته باشید پس از ثبت آگهی در سایت جیب نت به طور متناوب در سایت حضور یابید و آگهی خود را بروز رسانی نمایید.چراکه با اینکار با ثبت آگهی های جدید توسط کاربران، آگهی شما به صفحات بعدی منتقل خواهد شد و شانس دیده شدن آن کاهش خواهد یافت. با انجام بروز رسانی، شما آگهی خود را مجدداً به صدر آگهی های موجود خواهید برد و شانس دیده شدن آن توسط کاربران را افزایش خواهید داد.

۳- درج شماره تماسی که با آن شماره با کاربرانی که قصد خرید کالای شما یا استفاده از خدمات شما را دارند، بتوانند علاوه بر تماس تلفنی و پیامک از طریق شبکه های اجتماعی مانند (تلگرام،واتس اپ،وایبر و…) نیز ارتباط برقرار کنند به شما در فروش کالا یا بازاریابی آگهی کمک زیادی خواهد نمود.