با کلیک بر روی 1+ جیب نت را در گوگل محبوب کنید

ویژگی های فروشنده های سطح بالا

 

فروشندگان زیادی در دنیا وجود دارند که در امر فروش در کمپانی های مختلف در سطح جهان در حال فعالیت هستند. برخی از فروشنده ها در ماه ممکن است فروش ۱۰ دلاری رو تجربه کنند و برخی دیگر فروش ۱۰۰۰۰ دلاری و یا حتی بیشتر. چه چیز باعث این تفاوت می شود؟ برای پاسخ به این سوال باید بدانید که  بین یک فروشنده ی معمولی و یک فروشنده ی حرفه ای تفاوت هایی وجود دارد که باعث می شود تنها ۴ درصد از فروشندگان جهان در سطح فروشندگان حرفه ای قرار دارند. جالب است بدانید که ۲۰ درصد از فروشندگان در جهان هستند که از سطح متوسط به بالا هستند و ۸۰ درصد فروشندگان جهان غیر حرفه ای هستند. از ۲۰ درصد ذکر شده ۱۶ درصد متوسط هستند و تنها ۴ درصد حرفه ای هستند. در آمد این ۱۶ درصد ۱۶ برابر درآمد ۸۰ درصد غیر حرفه ای در امر فروش است و درآمد ۴ درصد حرفه ای ۱۶ برابر درآمد فروشندگان متوسط و ۲۵۶ برابر فروشندگان غیر حرفه ای است. در ادامه میخواهیم به شما بگوییم که فروشندگان سطح بالا چه ویژگی هایی دارند که آنها را به درآمدهای چندین میلیونی در ماه می رساند. پس در ادامه ی مطلب با جیب نت همراه باشید:

088861021583155102a

ویژگی های فروشندگان سطح بالا

  • اعتقاد دارند که هیچ انسانی فروشنده به دنیا نیامده

خداوند هیچ انسانی را با پیش فرض فروشنده شدن خلق نکرده است. و این نگرش های ما به زندگی و امر فروش است که از ما میتواند یک فروشنده ماهر بسازد. فروشنده های ماهر کاملاً به این امر واقف هستند و یک روز تصمیم گرفته اند که پا به عرصه ی فروش بگذارند و تبدیل به یک فروشنده ی بزرگ شوند.

  • شنونده و سوال کننده گان خوبی هستند

یک فروشنده ی خوب ابتدا باید یک شنونده ی خوب باشد، ابتدا باید با کمال صبر و شکیبایی و متانت به صحبت های خریدار گوش دهد و نیازهای او را از خلال صحبت هایش شناسایی کند و سپس با پرسیدن سوال هایی از خریدار به طور کامل نیازهای او را تشخیص داده و ذهن خریدار را با خود همسو کند. اگر شنونده و سوال کننده ی خوبی نیستید هیچ گاه یک فروشنده ی حرفه ای نخواهید شد.

  • فروش را علمی آموختنی و دائمی می دانند

فروشندگاه حرفه ای به فروش را علم می دانند و دائم در حال یادگیری علم فروش هستند. یک فروشنده ی حرفه ای هیچ گاه به شیوه ی فروشنده های سنتی عمل نمیکند. فروش علمی است که با سایر علوم از قبیل روانشناسی و زیبایی شناسی و هنر و… گره خورده است.

  • فروش را جزئی از لحظه لحظه ی زندگی خودشان می دانند

فروشندگان حرفه ای هیچ گاه از فروش متوقف نمی شوند. آنها در هر لحظه در حال فروش هستند و هیچ گاه از فروش خسته نمی شوند. اگر روزی به جایی رسیدید که با فروش روزی ۱۰۰ هزار تومان راضی شدید و یا سقفی برای فروش روزانه ی خود تعیین نمودید بدانید شما یک فروشنده ی حرفه ای نخواهید شد. فروشندگان حرفه ای بهترین زمان فروش یک لحظه بعد از فروش می دانند چون ذهن خریدار در آن لحظه برای خریدارهای بیشتر آماده است.

  • همواره در حال یادگیری و رشد شخصی هستند

فروشندگان حرفه ای همواره در حال یادگیری هستند و سعی بر این دارند که سطح دانش خود را افزایش دهند. آنها می دانند که فروشنده ی موفق کسی است که دایره ی معلومات گسترده تری داشته باشد.

  • همیشه مثبت اندیش و کوشا هستند

فروشندگان حرفه ای مثبت اندیش هستند. آنها می دانند برای موفقیت باید مثبت فکر کنی تا اتفاقات مثبت برای پیش آیند. آنها با تمام وجود قانون جذب را درک کرده اند و همیشه مثبت اندیش هستند. البته در کنار این اندیشه ی مثبت افرادی بسیار کوشا هستند و برای همین است که موفق می شوند.

  • متعهد به فروش بالا و ثروتمند شدن هستند

همه ی فروشندگان حرفه ای عموماً افرادی ثروتمند هستند. آنها این قانون را میدانند که راز پولدار شدن، فروش است. آنها در جهت رسیدن به رویاهای خود با تمام وجود حرکت می کنند و تعهد کاملی به ثروتمند شدن دارند. برای همین هیچ گاه از فروش متوقف نمی شوند و همواره به فکر افزایش میزان فروش و در نتیجه افزایش میزان ثروت خود هستند.

  فروشندگان زیادی در دنیا وجود دارند که در امر فروش در کمپانی های مختلف در سطح جهان در حال فعالیت هستند. برخی از فروشنده ها در ماه ممکن است فروش 10 دلاری رو تجربه کنند و برخی دیگر فروش 10000 دلاری و یا حتی بیشتر. چه چیز باعث این تفاوت می شود؟ برای پاسخ به این سوال باید بدانید که  بین یک فروشنده ی معمولی و یک فروشنده ی حرفه ای تفاوت هایی وجود دارد که باعث می شود تنها 4 درصد از فروشندگان جهان در سطح فروشندگان حرفه ای قرار دارند. جالب است بدانید که 20 درصد از…

بازبینی عمومی

امتیاز کاربران: اولین ارسال کننده باشید!
0

پاسخی بنویسید