با کلیک بر روی 1+ جیب نت را در گوگل محبوب کنید

چرا در جیب نت تبلیغات کنیم؟

در این مطلب میخواهیم راجع به مزایایی که تبلیغات در سایت جیب نت برای کاربران گرامی دارد توضیحاتی را بدهیم که امیدواریم برای این عزیزان مفید واقع گردد.

در ابتدا و پیش از آنکه پرداختن به مزیت های تبلیغات در سایت جیب نت ، لازم به توضیح است که:

هر سایت اینترنتی اعم از تبلیغاتی، فروشگاهی، آموزشی و… از ابتدای شروع به کار خود با صرف هزینه هایی همراه است که هرچه اینگونه سایت ها به سمت جلو حرکت میکنند د راستای ارائه خدمات بهتر و با کیفیت تر میزان این هزینه ها افزایش می یابد، چرا که با افزایش کاربران و گسترش سطح تبلیغات تعداد افراد بیشتری برای اداره نمودن سایت و ارائه ی خدمات مناسب تر به کاربران نیاز است و در همین راستا تبلیغات گسترده ای نیز نیاز می باشد، سایت های تبلیغاتی عموماً اینگونه هزینه های خود را از طریق تبلیغات و آگهی های غیر رایگان خود تامین می نمایند. با ذکر این مقدمه به سراغ این مطلب می رویم که چرا جیب نت؟ تبلیغات در سایت جیب نت چه مزیتی برای کاربران دارد؟

در پاسخ به سوال بالا باید ذکر کنیم که شما کاربران عزیز با ثبت آگهی در سایت جیب نت با یک تیر چند نشان را می زنید. یعنی با صرف هزینه و زمان کمتر بازدهی بالاتری از تبیلغات خود خواهید گرفت. این موضوع تنها مستلزم آن است که شما عزیزان کمی از وقت گرانبهای خود را در اوقات آزادتان صرف خواندن اطلاعیه ها و مطالب آموزشی وبلاگ جیب نت نمایید، چرا که ما سعی میکنیم در ضمن این قالب ها به شما عزیزان خدمات خود را معرفی کنیم تا بدانید که تبلیغات شما در سایت جیب نت تنها به خود سایت معطوف نمی گردد و در سطح وسیعی از شبکه ها و کانال ها و پیج های مرتبط با جیب نت نیز آگهی شما نمایش داده خواهد شد و این یعنی دیده شدن آگهی شما توسط اقشار مختلف و سلیقه های مختلف در دنیای وسیع اینترنت. مزایای درج آگهی ویژه در سایت جیب نت عبارتند از:

۱- با درج آگهی ویژه آمار بازدید آگهی شما افزایش خواهد یافت و نتیجه ی تبلیغات شما بسیار موثر تر خواهد بود.

۲- با درج آگهی ویژه از تبلیغات جیب نت در پیج اینستاگرام بسیار قوی خود بهرمند خواهید شد.

۳- با درج آگهی ویژه از تبلیغات جیب نت در کانال تلگرام جیب نت بهره مند خواهید شد. برای اطلاع بیشتر اینجا کلیک کنید.

۴- با درج آگهی ویژه میتوانید از امکان ساخت مقاله ی تبلیغاتی و داشتن یک پست اختصاصی در وبلاگ جیب نت لذت ببرید. برای اطلاع بیشتر اینجا کلیک کنید.

۵-با درج آگهی ویژه میتوانید از تبلیغات جیب نت در فیسبوک بهرمند شوید.

۶- با درج آگهی ویژه میتوانید از تبلیغات جیب نت در پیج رسمی جیب نت در فیسنما بهرمند شوید. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۷- با درج آگهی ویژه می توانید از تبلیغات جیب نت در گوگل پلاس و لینکد این نیز بهرمند شوید.

پاسخی بنویسید