با کلیک بر روی 1+ جیب نت را در گوگل محبوب کنید

کسب درآمد از فروش کالاهای دست دوم مازاد در منزل و محل کار

امروزه خرید فروش کالای دست دوم در تمام دنیا و در کشور ما به یک روش بازگشت پول و سرمایه تبدیل شده و علاوه بر این به نحوی جنبه ی سرگرمی برای عده ای کثیر پیدا کرده است که خرید خود را با گزینش و قیمت مناسب تر تهیه کنند، همچنین برای عده ای اینکار به یک شغل تبدیل شده.

به نظر میرسد با توجه به جمعیت کثیر استفاده کنندگان از اینترنت، این فضا محل مناسبی برای کسب درآمد باشد. محلی که شما بدون صرف هزینه می توانید به خرید و فروش محصولات نو و دسته دوم بپردازید بدون اینکه هزینه های سنگین اجاره و یا خرید املاک تجاری را متقبل شوید.امروزه هزاران نفر این روش را برای امرار معاش خود برگزیده اند و به طرز هوشمندانه ای از این فرصت بهره می برند. بخصوص در شهرهای بزرگ که ساعات ازدحام و ترافیک در خیابان ها کلافه کننده است، داد و ستد اینترنتی و کسب تجربه در این زمینه می تواند بسیار مفید و راهگشا باشد.اگر تا بحال خرید و فروش اینترنتی را تجربه نکرده اید و تا بحال کالایی را از طریق اینترنت نفروخته اید:

کافیست به دور و بر خود نگاه بیندازید تا متوجه شوید که چقدر وسیله ی غیر قابل استفاده یا مازاد دارید که بلا استفاده مانده اند و شما را کلافه نموده اند، وسایلی که گاهاً حاضرید کسی که نیاز به آنها دارد حتی به صورت رایگان آنرا ببرد و از منزل شما خارج کند. اما صبر کنید شما میتوانید از همین وسایلی که به نظر شما بلا استفاده هستند پول در آورید. این وسایل از نظر شما غیر قابل استفاده هستند در حالی که برای فرد یا افراد دیگری قابل استفاده خواهند بود. وقتی شما کالای خود را در سایت های اینترنتی آگهی می کنید، کالای شما در معرض دید هزاران کاربر قرار می گیرد که ممکن است تعدادی از آنها نیاز به کالای شما داشته باشند. برای روشن تر شدن موضوع یک مثال میزنیم:

فرض کنید شما در منزل یک گوشی موبایل دارید که بنا به دلایلی سوخته و یا شما نمی توانید از ان استفاده کنید، به این معنی که ممکن است قسمتی از گوشی آسیب دیده باشد و شما به دلیل نداشتن دانش تعمیر آن، گوشی خود را کنار گذاشته اید و یک گوشی جدید خرید کرده اید. حال اینکه در صورتی که شما این گوشی را از طریق اینترنت در معرض فروش قرار دهید خواهید دید که پیشنهاداتی برای خرید گوشی معیوب شما به شما داده خواهد شد!

بله تعجب نکنید برای خرید جنس معیوب شما نیز مشتریانی وجود دارند که می توانند از آن بهر ببرند، افرادی که به شما پیشنهاد خرید خواهند داد کسانی هستند که از نظر فنی دانش تعمیر و راه اندازی مجدد گوشی شما را دارند و یا قطعاتی از گوشی شما که سالم است را نیاز دارند تا در گوشی های مشابه استفاده نمایند.

به همین سادگی شما گوشی معیوب خود را که در گوشه ای انداخته بودید به پول تبدیل کرده اید و هم قسمتی از هزینه ی خرید گوشی جدید خود را از این راه بازگردانده اید. و هم خریدار شما از گوشیتان سود خواهد برد. پس یک معامله ی دو سر سود شکل گرفته.

کافیست به اطراف خود نگاه دقیق تری بکنید تا ببینید چقدر از این پول های راکد در گوشه و کنار خانه ی خود دارید که یا در آخر کار با قیمت بسیار پایین افراد سود جو از شما آنها را خواهند خرید و یا به زباله های شهر خواهند پیوست. در حالی که شما می توانید با اندکی وقت گذاشتن تمام آنها را به قیمتی مناسب بفروشید و از فروش خود لذت ببرید.
از این دست کالاهای دست دوم بسیار هستند کالاهایی از قبیل: کفش ها و لباس های کوچک شده شما که دیگر از آنها استفاده نمی کنید، وسایل قدیمی که میخواهید آنها را با وسایل جدید جایگزین کنید، میز و مبل و…و هزاران وسیله و کالای دیگر.

البته دنیای اینترنت به اینجا ختم نمی شود و شما حتی می توانید وسایل نو و آکبند را نیز، از همین طریق خرید فروش کنید. به عنوان مثال شما صاحب یک تولیدی پوشاک بچه گانه هستید، شما براحتی میتوانید از محصولات خود عکس بگیرید و آنها را در معرض دید کاربران وسیع اینترنت قرار دهید و با قیمتی مناسب بفروش برسانید. حتی اگر شما دارای ملک تجاری نیز باشید این روش می تواند یک روش موثر برای افزایش فروش شما باشد.

برای هوشمندانه زندگی کردن باید هوشمندانه فکر کنیم و متناسب با نیاز و بازار روز حرکت کنیم. پس کافیست با دید بهتری به اطراف خود از همین امروز بنگریم.
برای ثبت آگهی های خود می توانید به سایت جیب نت مراجعه کنید. برای ورود به سایت اینجا کلیک کنید.

امروزه خرید فروش کالای دست دوم در تمام دنیا و در کشور ما به یک روش بازگشت پول و سرمایه تبدیل شده و علاوه بر این به نحوی جنبه ی سرگرمی برای عده ای کثیر پیدا کرده است که خرید خود را با گزینش و قیمت مناسب تر تهیه کنند، همچنین برای عده ای اینکار به یک شغل تبدیل شده. به نظر میرسد با توجه به جمعیت کثیر استفاده کنندگان از اینترنت، این فضا محل مناسبی برای کسب درآمد باشد. محلی که شما بدون صرف هزینه می توانید به خرید و فروش محصولات نو و دسته دوم بپردازید بدون اینکه…

بازبینی عمومی

امتیاز کاربران: اولین ارسال کننده باشید!
0

پاسخی بنویسید